Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányom felfedezte...

3 éves lányom felfedezte önmagát de sztem már már túlzás amit csinál?!

Figyelt kérdés
Felfedezte a nemi szervét és egy ideje már állandóan oda nyúlkál.Elalváskor,tv-zés közben és már lassan mindig amikor nyugalmi állapotban van(vagyis nem játszik éppen,hanem pihen)Eddig rászóltam de nem látom értelmét...mit tegyek?vagy ne foglalkozzak vele?abba fogja hagyni?normális ez?akinek van tapasztalata kérem írja meg nekem!
2009. okt. 5. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fim csinálja ezt,arra kértem olyankor csinálja amikor senki sem látja.Ez teljesen normális dolog akár fiú akár lány.Arra figyelj nehogy sérülést okozzon,vagy valamit belerakjon,én ebből a tekintetből szerencsésebb vagyok.Az is lehet hogy nem csinálja ha nem szólingatod.
2009. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a lányomnak, hogy ez olyan dolog, amit mások előtt nem illik csinálni és arra kértem, hogy ezt a szobájában, az ágyában csinálja, mert másokat zavar. Azóta csak annyit mondok, hogy "tudod, mit beszéltünk meg?" és Ő rögtön kapcsol. Most három és fél éves. Bízom benne, hogy iskolás korára kinövi és akkor már tényleg csak csendes magányában csinálja majd.
2009. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az én lánykám csak akkor csinálja ha nem látjuk,ha meglátja hogy észrevettem akkor abbahagyja"nyilvánosan"nem csinálja.De akárhányszor bemegyek hozzá a szobájába mindig látom.De az olvasottak alapján látom hogy ez normálisnak mondható,akkor a továbbiakban nem szólok rá legalábbis amig mások előtt nem jut eszébe csinálni.Azért remélem kinövi majd,én kicsit korainak tartom ezt még.
2009. okt. 5. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog, hogy egy kislány izgatja a punciját vagy egy kisfiú a fütyijét! Ha nem mások előtt csinálja, hagyd nyugodtan, de arra figyelj, hogy ne dugjon semmit a puncijába és ne nyúljon bele, csak kívülről simogassa és csak tiszta kézzel!
2009. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!