Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon aggódom a 4 éves...

Nagyon aggódom a 4 éves kisfiam miatt! Nem tudom mitévő legyek? LENT folytatás

Figyelt kérdés

a kisfiam 4 éves és óvodába jár mint a többi 4 éves normális kisfiú. csak az én kisfiam máshogy viselkedik...

az óvónők múlt héten hívtak be, hogy valami baj van a kisfiammal és haladéktalanul menjek be, és én így tettem, mivel ő nekem a legfontosabb! az óvónők azt mondták, hogy a kisfiamat többször is rajtakapták, hogy önkielégítést végez. én azt hittem, hogy ez valami átverés, mert 4 évesen hogy?! nem is hittem a fülemnek, viszont én is figyelmesebb lettem, és itthon is észrevettem ugyanazt. nem tudom mi tévő legyek, jó anya vagyok, soha nem volt semmi szexuális viszonyom a férjemmel a fiam előtt, semmi ilyesmi! a tévét este 7ig nézheti, ugyanis 7.30kor alvás! tv nincs a szobájában, internetet persze nem tudja használni. este nem járkál ki tvt nézni, az is biztos. nagyon aggódom.


2013. máj. 31. 22:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
2 évesem már most dörzsölgeti mindenhez a kukiját (pelenkástól)... Szerintem, ne aggódj!
2013. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
én sem értem az óvónőket,nem hiszem el ,h ennyit nem tudnak,szörnyű és ide kell beadni a gyerekedet-nem általánosítani akarok,nem minden óvónőről van szó!Ez teljesen természetes dolog.nem tudom,hogy mit mondj neki,de azt tudom,h én is csináltam és lány vagyok.És annyit tudok,olvastam,h ez természetes dolog.Olvass utána,h mit lehet erre reagálni anélkül,h az neki megalázó lenne számára...
2013. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
teljesen normális csak azt beszéld meg vele, hogy ha mások is látják akkor ne csinálja, mert nem illendő.
2013. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azért én az óvónőket is megértem.

Persze nem azért, mert ezt abnormálisnak tartják, de szerintem nem is emiatt szóltak. 20 éve még egyértelműen tették, amit kellett, rászóltak a gyerekre, még ha ilyen kényes ügyről is volt szó, ha rosszalkodott megbüntették, felemelték a hangjukat, stb.

Ma már nem ilyen időket élünk. Én megértem azt, hogy nem mernek "nevelni". Manapság a pedagógusnak megváltozott a helyzete, gyakran nekik kell magyarázkodniuk, amikor a szülők számon kérik őket.

Szerintem meg kellene hagyni az esélyt, hogy se nem a rosszindulat, se nem a hozzá nem értés miatt szóltak.

Ha elmondod nekik, hogy mit mondtál a gyereknek, akkor legközelebb biztosan ők is azt fogják mondani, hogy "anyu is mondta, hogy nem illik, ne csináld".

2013. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!Én dolgoztam óvodában,ahol nagyon sok hasonló kisfiú volt.Rájött,hogy mi a jó neki,szerintem ez nem gond.
2013. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,ez teljesen normális. :)

Én bölcsödei gondozónő vagyok,és több "kisfiam" is ezt csinálja.Pedig ők még csak 2,5-3 évesek.

Rájönnek,érzik hogy ez nekik jól esik,és ezért csinálják,ennyi.Majd kinövi!

Ettől te még nagyon jó anya vagy,nem kell magadat okolni emiatt.

2013. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!