Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon aggódom a 4 éves...

Nagyon aggódom a 4 éves kisfiam miatt! Nem tudom mitévő legyek? LENT folytatás

Figyelt kérdés

a kisfiam 4 éves és óvodába jár mint a többi 4 éves normális kisfiú. csak az én kisfiam máshogy viselkedik...

az óvónők múlt héten hívtak be, hogy valami baj van a kisfiammal és haladéktalanul menjek be, és én így tettem, mivel ő nekem a legfontosabb! az óvónők azt mondták, hogy a kisfiamat többször is rajtakapták, hogy önkielégítést végez. én azt hittem, hogy ez valami átverés, mert 4 évesen hogy?! nem is hittem a fülemnek, viszont én is figyelmesebb lettem, és itthon is észrevettem ugyanazt. nem tudom mi tévő legyek, jó anya vagyok, soha nem volt semmi szexuális viszonyom a férjemmel a fiam előtt, semmi ilyesmi! a tévét este 7ig nézheti, ugyanis 7.30kor alvás! tv nincs a szobájában, internetet persze nem tudja használni. este nem járkál ki tvt nézni, az is biztos. nagyon aggódom.


2013. máj. 31. 22:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
igen, az utánam írónak igaza van.. és ha nem volt érthető valami kérdezz rá... elég sietősen és kapkodva írtam amit akartam.
2013. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 omba ***** válasza:
100%

Joggal aggódsz, - ilyen óvónők között!

Annyit én is tudok a gyerekek fejlődéséről, hogy ez egy elég természetes jelenség, akkor is, ha nem általános.

2013. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én is csináltam, amikor ovis korú voltam. Általában szék sarkán. Akkor is amikor vendégek voltak, hát elég kellemetlen lehetett a szüleimnek..

Szóltak, hogy ez nem illik, utána már csak úgy csináltam, hogy ne lássa más.

Viszont nem láttam semmiféle "rossz" példát, teljesen normális, jó családban nőttem fel. Hát egyszerűen valahogy rájöttem. Még nevet is adtam ennek a tevékenységnek;)

A szex mindig élvezetes volt számomra. Azóta két gyerekes anyuka vagyok.

2013. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! nincsen nagyobb tesója, most van úton egy kislány is:)köszönöm, megnyugtattatok :)
2013. máj. 31. 22:40
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális jelenség, nagyon sok kisgyerek felfedezi ebben a korban magát, aztán elhagyják és kamaszkorban újra felfedezik. Olvass utána a témának, rengeteg cikk van a neten is erről. A lényeg, hogy ne szégyenítsd meg senki előtt, mert az lelki törést okozhat neki. De azt nem értem, hogy az ovónők, miért így reagáltak.
2013. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pont az óvónõknek kéne a legjobban tudni, hogy ebben semmi kóros vagy káros nincs. Teljesen természetes, a fejlõdés velejárója (ha nem is mindenkinél).
2013. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez normális. Majd kinövi, aztán kamaszkorában újra elkezdni. Én is csináltam, mint ahogy előttem is írták, szék sarkán, vagy hasonló helyeken, langyos radiátoron, stb. Aztán valahogy észrevétlenül elhagytam ezt a szokást, 12 éves korom körül kezdtem újra.

Nem kell ehez külső hatás, rájön magától.

Biztos nem ő az egyetlen a korosztályából, aki csinálja. Annyit mondj neki, hogy mások előtt ne játsszon vele, csak amikor egyedül van.

2013. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

nekem is elmagyarázta anyukám, hogy a mi családunkban nem szokás ilyesmit csinálni mások előtt... és ez tök meggyőző volt, mert tényleg nem csinálták :)


Ne aggódj..

Esetleg ha nagyon zavar, akkor próbáld elterelni a figyelmét valamivel... De majd elmúlik. :)

2013. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki hogy az óvodában nem csinálhatja. Megvan a véleményem az óvónőtökről egyébként mert ezt minden gyerek csinálja...Az enyém is, most 13 hónapos de egy ideje a pelenkát dörzsöli a medvéhez.....
2013. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
47%
gratulálok az úton levő jövevényhez:) mi a párommal már évek óta próbálkozunk a gyermeknemzéssel, de nem nagyon jön össze :(
2013. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!