Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legjobb barátnöm 2 és fél...

Legjobb barátnöm 2 és fél éves kislánya szándékosan provokál mindenkit mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
A kislány huncut mosolyal az arcán provokálja a felnötteket kitépi a telefonzsinort a falból és nevetve mondja na most mi lesz?? Állandóan titokban kitépi a konektorokat a falból és nevetve mondja na most mit csinálsz?? Stb. Ti mit tanácsoltok mit csináljunk vele??
2013. jún. 5. 12:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
'mit csinálJUNK'? Szerintem te semmit. Se anyja, se apja nem vagy. A szülők teszik, amit jónak látnak, te maximum tanácsot adhatsz nekik, ha kérik. Oké, hogy legjobb barátnő vagy, de ne gondold, hogy ezáltal beleszólásod van más gyerekének nevelésébe.
2013. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk nálam csinálná a hülyeséget, mert átjöttek, akkor bizony menne büntibe. Az én házam, az én szabályaim.

A párom keresztlánya is meglepődött, amikor sorba ültettem őket a kanapéra az enyémekkel együtt, mikor kezdtek megvadulni. Náluk nem divat rászólni a gyerekre, de azt nem hagyom, hogy az én otthonomat is feldúlja, mikor itt van :).

2013. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lepontozhatjátok a 7-es válaszolót, de igaza van, anyuka5-öt csak a verés érdekli.

Itt a tegnapi kérdése:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2013. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs igazam ahogy privátba írod akkor miért nem írod ki itt???
2013. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem te kicsit összeesküvés elmélet mániás vagy 82%...


Nem ő az első, aki kíváncsi vmire, de nem kap értékelhető válaszokat, ezért megpróbálja másképp is feltenni a kérdést.

Én arra gondolok, hogy valsz nála is felmerült, hogy talán rá lehetne paskolni a drága gyermek kis mancsára, mielőtt a 220 b@sz oda úgy istenigazából.

Paranoia helyett logika nem megy ?

2013. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok paranoiás,ne kötözködj csak szerintem a 7-es válaszolónak igaza van, de látom már őt is betámadtad.

Erre válaszoltam neki másodszor:

"Nem nincs igazad sok kisgyermekes családot ismerek és szülö megkér engemet hogy kérdezzek helyettük mert van akinek nincsen nete!"

2013. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na és még én vagyok paranoiás....
2013. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!