Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom magához nyúlkál mit...

Kislányom magához nyúlkál mit kéne ilyen esetben tennem?

Figyelt kérdés
Mondjam neki hogy ezt csak a felnőtteknek szabad?
2013. jún. 10. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

2 éves kislányom is csinálja, De ez teljesen természetes . Azt mondom neki, hogy mások előtt ne csinálja.

A lehető legrosszabb amit teszel, ezzel azt tudatosítottad benne, hogy ez nagyon rossz dolog, és kiháthat a fölöttkori szexuális életére.

Férjed is meg te is fogjátok fel, hogy ez természetes folyamat. ezen minden gyerek átesik . A fiam is csinálta.

2013. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az óvónő tudja azt, amit te nem... hogy ez egy természetes dolog.

Inkább olvass utána-

2013. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 éves kora óta csinálja.Most 2,5 éves.Van egy kutyusa, amit szépen maga alá gyűr és dolgozik.. :P

Nekem is azt mondták hogy hagyjam.Majd elmúlik.Eddig nem múlt, sőt egyre többet csinálja.Ha a mi szobánkba kezdi el, akkor beküldöm a szobába, de semmiféleképpen nem szidom le.Az szerintem is csak bajt szül.Egyébként unokahúgom is csinálta..ő mindig a kisszéket támadta be. :)

2013. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem beszélgettem el magammal :D bemásoltam ide ahova írtam elöszőr , és amit kaptam választ rá :).


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..



Értem rendben , az már 1 éve volt hogy látta attól a kislánytól nem rakattuk át másik csoportba azt a kislányt , csak beszéltem az ovónénivel a férjemmel együtt.


Most 1 hete volt amikor megint észre vettem. Azóta nem mondtam neki nem lesem minden mozdulatát és nem járkálok be a szobájába ha éppen játszik . Szerintem oviba mások elött nem csinálja abban viszont biztos vagyok mivel az ujját is szopiza még és azt csak itthon , az oviban szoktam kérdezni az ovó nénit hogy szopni szokta e az ujját mondta nem . Az ujj szopást is engedtem neki nagyon sokáig mostanában mondtam neki hogy most már nagy lány és lekéne szokni róla mert az új fogacskák nem szépen fognak nőni.Végülis a kérdésemre megkaptam a választ . A pszichológus pedig nekem eszembe sem jutott hogy elvigyem végig a féjrem akarta. Nem is vittük el végül mert mondtam neki hogy nem kell , és azt anno tavaly én is mondtam hogy felfedezi magát, erre a férjem válasza oké rendben de 5 évesen . Szóval most amikor észre vettem 1 hete ezért is nem szóltam neki mert fölösleges főleg ahogy reagált reagálna megint. A választ megkaptam nem fogom megint számon kérni a lányom ha esetleg véletlen megláttnám tőle csak megmondom neki hogy ezt a felnőtteknek szabad. Köszönöm azoknak a válaszát akik normálisan tudtak válaszolni akik pedig nem azoknak üzenem senki sem tökéletes és én normálisan kezeltem a helyzetett.

2013. jún. 10. 10:35
 15/18 A kérdező kommentje:
12 es ha végig olvatad amiket írtam , abban levan írva hogy nem én reagáltam túl hanem a férjem .
2013. jún. 10. 10:38
 16/18 A kérdező kommentje:
12 es ha végig olvastad amiket írtam , abban levan írva hogy nem én reagáltam túl hanem a férjem .
2013. jún. 10. 10:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Picit fura szembesulni ilyen dologgal elhiszem....de leszidni nem jo az biztos.Vissza gondolva en is sokszor csinaltam ilyet 6-7evesen igaz csak amikor egyedul voltam vagy amikor mar mindenki aludt de ha egyszer is anyu ram szolt volna vagy leszid akkor biztosan nagyon megmaradt volna benne mert amugy is volt egy olyan erzesem hogy ez szegyen es buntudatom volt mindig de meg is csinaltam mert jo volt oromet okozott.
2013. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9. te még mindig el vagy tévedve.. látom nem fogod az adást. ezért írtam, hogy írja ki külön a kérdését, hogy többen tudjanak rá válaszolni. érted már?
2013. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!