Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, aki sokszor veszeks...

Van olyan, aki sokszor veszekszik a párjával, ha nem alszik éjjel jól a gyerek?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, hogy elég rossz alvó a kislányunk (22hónapos), és emiatt sokszor mi is nagyon nyűgösek vagyunk, és sajna nemegyszer elég rendesen összekaptunk emiatt.
2009. okt. 11. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen volt ilyen, nem vagytok vele egyedül!!!
2009. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is volt ilyen, bár nem túl sokszor, inkább az elején. Én önző módon a párom rovására irtam. Az egész napi nyűgöket én viselem meg az éjszakát is, egyszobában a picivel, ezért úgy gondoltam még ha ő dolgozik is napközben, neki kellene kicsit türelmesebbnek lennie.

Persze nekem is, de ez akkor is egész embert kiván 24 órában és ezt nehezebbnek találom mégha sokkal örömtelibb is. Imádom a gyerekem, de az idegeim nekem is elfáradnak. Hát lehet önző vagyok, de ezt gondolom.

2009. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagytok önzőek én is így gondolom.

Habár biztos mindjárt jön valaki aki az ellenkezőjét állítja majd.

Nekünk van olyan hogy az éjszaka kellős közepén összeveszünk.

Ez nem jó a gyereknek, de én a férjemet tartom egy kicsit ludasnak.

Ő mindig azt mondja milyen fáradt és éjjel pihenni akar.

Ezt elhiszem, alá is írom.

De mi éjjel nappal dolgozunk nem?

A férj elmegy, igaz hogy gályázik egész nap este pihen, vagy pihenne....

A nő reggel felkel és máris 10 fele kell szakadnia.

Siess, hogy reggeli legyen időben a gyerek előtt, de öltözz fel szedd magad rendbe, rakd össze a szobát, délelőtt kicsi takarítás, főzés, délben ebéd, ..... este a vacsi, fürdés, ágyazás... ugyanez csak vetközős formában.

És akkor még arról nem is beszéltünk hogy napközben mi van.

Imádom a gyerekem és valóban az is sokat számít ki milyen idegrendszerű, sajnos én is hamar pattanok. :-((

A férjem egész nap nincs otthon, nem is tudja, hogy hogyan nevelem a gyereket viszont beleszól dolgokba én ezt nem szeretem.

2009. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én a férj vagyok, nálunk is néha az a gond, hogy beleszólok dolgokba. De viszont én a munkám mellett (3 műszakban dolgozom) sokat segítek a feleségemnek, és sokat vagyok a picivel is. A munkám sok felelőséggel jár, plusz vezetek elég sokat a munkahelyemig meg vissza, és ezt sokszor nem érti meg a feleségem. Sokszor napi 4-5 óra alvás mellett megyek dolgozni, amit már hétvégére nagyon megérzek! Ő azért kétszer ennyit is alszik néha...:)
2009. okt. 11. 20:34
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Mi azért költöztük nagyobb lakásba, hogy békénhagyjuk egymást.Na jó nem csak ezért, hanem mert jön a kistesó, de így olyan jó, ha felébredek szépen visszaaltatom a gyereket és utána egyből tudok aludni, nem kell fél óráig folyamatosan pofázni, hogy ne horkolj már! Ez jobban lemorzsol mint az éjszakázás.

Szóval én kelek a gyerekhez ő meg hozza a pénzt! De ha nem....

2009. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Kedves Kérdező apuka, mintha minket írtál volna le! :) A párom ugyanígy van, mint Te, ugyanennyit dolgozik és segít nekem, DE mégis veszekszünk a fáradtság miatt, anyósproblémák miatt, anyagi helyzet miatt, nem is maga a vita a gond, mert nézeteltérés van mindenhol, hanem a stressz és az, ahogyan szólunk egymáshoz ilyenkor. Ezen kell változtatni, mert ez őrli fel az ember idegeit. Én úgy vagyok, mint az a válaszoló, aki a "vetkőzős" formát használta, tehát napi 24 órában gyűröm 19 hónapja, sokfélét kell gyorsan elintézni, mindig más és más gond adódik amit nekem kell megoldani azonnal, sokszor nincs segítségem, meg hát mi anyukák nagyon be vagyunk határolva, hova mehetünk, mit csinálhatunk babástól, nem lehetünk soha egyedül, sokat változunk, változtatunk az életünkön, picit többet, mint Ti apukák. :) Erre gondolj, mikor látod a párodon, hogy kikészült és csak emiatt vitázik veled. Biztos mindkettőtöknek nehéz, beszéljétek meg! Én már inkább százszor elmonodom vita közben, hogy ne haragudj, ezért meg azért vagyok nyugtalan, ideges, fáradt. Rájöttem, hogy nem felesleges szájtépés :) boldog családi életet kívánok mindenkinek! :)
2009. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Amíg egész pici volt a fiúnk és 3x is keltünk hozzá,akkor igencsak nyűgösek voltunk mindketten.

A párom megértő és tudja,ha veszekszem,nem miatta van,csak fáradt vagyok.

15 hónapos kicsi fiú anyukája

2009. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok változtatni, megpróbálok türelmesebb lenni.
2009. okt. 12. 19:04
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Mi is éjszaka veszekszünk.A gyerek üvölt , mi meg morgunk.Ha már úgysem alszunk.
2009. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha a szülők üvöltenek éjszaka akkor én se aludnék. Nem igazán jó megoldás. Jó, hogy nyugtalanul alszik szegény gyerek.
2009. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!