Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, aki sokszor veszeks...

Van olyan, aki sokszor veszekszik a párjával, ha nem alszik éjjel jól a gyerek?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, hogy elég rossz alvó a kislányunk (22hónapos), és emiatt sokszor mi is nagyon nyűgösek vagyunk, és sajna nemegyszer elég rendesen összekaptunk emiatt.
2009. okt. 11. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Mi már megszoktuk,hogy éjszaka 1-2* kelni kell etetni.Nálunk a vita oka főleg a szex;pénz hiány.Ezektől mind2 hamarabb robbanunk.
2009. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Én a kezdetektől a gyerekkel alszom a gyerekszobában. Így apa egyszer sem ébredt még fel az egy év alatt gyereksírásr, tehát ő alszik. Nappal is szokott, mikor 4 felé hazajön a munkából. Bezárjuk a nappali ajtaját, és alszik egy órát...


Azt hiszem énbelőlem fog kitörni egyszer a vulkán, mert hónapok óta azon dühöngök, hogy egyszer sem jutott eszébe megkérdezni, (szombat vasárnap se), hogy Drágám, nem akarsz aludni egyet, addig lefoglalom a gyereket... Hihetetlen mérges vagyok emiatt, mert én éjjel is és nappal is mindent megteszek azért, hogy ő nyugodtan alhasson.

2009. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kedves utolso mintha én írtam volna csak azzal a különbségggel , hogy én már két gyerek felé szakadok...tényleg jó lenne már nekünk is pihenni egy kicsit, én már 4 egyhuzamban végigaludt órának is örülnék
2009. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Fura dolog számomra hogy az alvás vitatéma. A párom kezdetektől fogva imunis volt arra, hogy felébredjen a gyerekhez. Ez valahogy nála kimaradt. Nálunk az megy ha nyugtalanul alszik a leány beteszem az ágybunkba és alszunk tovább. Ilyenkor megjegzi az apja ha a lány bejön az ágyunkba ő megy a földre, mert nem tud tőle aludni. És persze nem megy a földre, mert ímádja a lányát maga mellett tudni. :)
2009. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Soha nem szoktunk veszekedni emiatt.20 hónapos a fiam.Picinek nagyon rossz alvó volt.Volt hogy óránként ébredt.Kezdetektől az ágyunkba aludt,mielőtt még teljesen felébredt volna szopival visszaaltattam,így a párom szinte soha nem vette észre hogy fent van a gyerek.még most is fent van éjjel 1x2x de rajtam kívül senki nem veszi észre.Ezért is jó az együtt alvás.


Teljesen megértelek valóban nagyon kimerítő a munka a nem alvás.Le kellene ülni a pároddal ezt megbeszélni.Estleg hétvégén ha van valakitek a közelben rábízni egy délutánra a kislányt.

A párod nem tudna picit pihenni délután a kislánnyal,így ő pótolhatná az éjszakai fentlétet.

2009. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Hát ha a szülők üvöltenek éjszaka akkor én se aludnék. Nem igazán jó megoldás. Jó, hogy nyugtalanul alszik szegény gyerek."

Te barom vagy! Tanulj meg olvasni:"Van olyan, aki sokszor veszekszik a párjával, HA nem alszik éjjel jól a gyerek?"

Az ilyen minek válaszol? Honnan veszed, hogy üvöltünk?

2009. okt. 19. 11:27
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
"Mi is éjszaka veszekszünk." Én erre írtam az, hogy nem túl szerencsés. Az előttem szóló írta. És nem vagyok barom és olvasni is tudok. Ha meg idegbeteg vagy akkor meg ne tegyél fel ilyen kérdést csak szedjél magne b6-ot.
2009. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegbeteg! Legközelebb írd oda, hogy kinek üzensz, mivel én tettem fel a kérdést, és nem gondoltam, hogy az előtted írónak üzensz!
2009. okt. 20. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!