Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok szállást, kisgyere...

Ajánlanátok szállást, kisgyerekes nyaraláshoz belföldön fürdőlehetőség közelében?

Figyelt kérdés
Szeretnénk pár napra elmenni a gyerekekkel nyaralni. Gyerekszemmel még sosem néztem sem szállást, sem fürdőhelyet, így tanácstalan vagyok. 2 évesek
2013. jún. 18. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Tatai kemping.

Idén mi is ide megyünk faházba.

Van gyerekmedence, homokozó, nagy alapterületen fekszik, tehát jókat lehet sétálni, labdázni, rossz idő esetén lehet a városban csavarogni, pl. a tóparton, és mehettek sétahajókázni is. Programok is vannak, a Víz-Zene-Virág fesztivál jövő héten lesz, de más rendezvények is akadnak.

A környék csendes, nem kimondottan bulizós fiatalok járnak oda, szóval a koncertek után lődörgő részegekkel sem kell számolni. Egy-egy koncert van persze, de nappal.

Ha kocsival vagytok, a környéken is tudtok tekeregni.


Két éves gyerekek szerintem élvezni fogják magát a strandot és a kemping területén található játékokat is.

2013. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajdúböszörményi termál kemping, apartmanjai tökéletesek, fürdő a 50 m-en belül, mindenki nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom, mi imádjuk!
2013. jún. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annamariavilla.hu
2013. jún. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zalakaros. Van fürdő, délután 4 után olcsóbb belépővel. Meg millió szállás mindenféle kategóriában.
2013. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem ezeket!
2013. jún. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!