Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is így érzi? Másfél éves...

Más is így érzi? Másfél éves fiam mellett még mindig nem jut időnk egymásra.

Figyelt kérdés
Ő nagyon eleven gyerek, és igényli, hogy vele legyünk folyamatosan. Nem igazán játszik egyedül. Amikor este hazaér az apja, onnantól egy percre sem "hagyja békén". Nem tud nyugodtan enni sem, nemhogy velem beszélgetni. Tudom, azért csinálja, mert szereti, és egész nap nem látja, dehát a férjem is fáradtan jön haza... Egész nap engem foglal le (főzni is nehéz mellette), este meg őt. Mire elalszik, mi is kidőlünk. Mikor lesz ez jobb??
2013. jún. 24. 11:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A napirendet én is nagyon fontosnak tartom, de nálunk jól megborult mind az óráátállítás után, és most májustól is eléggé. Ha süt a nap még 8-kor, akkor egyszerűen nem tudom letenni aludni.

Amúgy nekem sincs sajnos segítségem, itt van a 2 éves és várjuk a következőt. Kell keresnünk valakit, aki besegít.

Szerintem kell pár év, hogy jobb legyen a helyzet.

2013. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!