Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok cikkeket, tanácsok...

Hol találok cikkeket, tanácsokat, ötleteket, esetleg könyvet, amik segítenek megoldani a kisgyerek "éhségsztrájkját"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindent jól csinálok, mégsem eszik, már teljesen tanácstalan vagyok.
2009. okt. 14. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

ez az én kérdésem volt, 2 hete magától megoldódott. Ne erőltesd és ne stresszelj rajta, azt add, amit kér. Ha semmit nem eszik, vidd el orvoshoz. Sajnos szakmai tanácsot érdemben én sem tudom, hol lehet kapni. Fel a fejjel! :)

2009. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azért eszeget, csak baromi keveset. Viszont nem fogy, hanem hízik, ki érti ezt?!

2009. okt. 14. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha tápszert adsz neki még,akkor attól hízik,az "felfújja" a gyereket.Ha időben elkezded a baba hozzátpálálást természetes gyümölcsökkel főzelékekkel,megfelelően ízesítve,akkor nem szokott ilyen "sztrájk" lenni.Valószínűleg az új ízeket nem akarja elfogadni.
2009. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

5 hónaposan már elkezdtük, szépen is ment, iszonyat mennyiségű főzelékeket evett meg, de kb 1 éves korában lankadt az érdeklődése. Az új ízeket könnyen fogdta, jó gyorsan le is választotta magát utána, mert jobban tetszett neki, mint a szoptatás, szóval nem ezzel van a gond.

2009. okt. 19. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom se eszik rendesen, de valószínű azéert, mert jön a foga. Én reggel-este tápszert adok neki, sőt most délután szunya előtt is egy keveset, mert abba legalább van tápérték, vitamin meg vas.

Mennyi idős a babád?

2009. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!