Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam ma totál...

4 éves kisfiam ma totál kiborított. Mit csináljak? Ez normális?

Figyelt kérdés

Másjusban volt 4 éves a kisfiam. Van egy lányunk is, ő most 10 hónapos.


Ma délután feljött hozzánk egy baráti házaspár, a kislányunk névnapját megünnepelni. A kisfiunk nagyon várta őket. Viszont, amikor itt voltak nem lehetett ráismerni. Elkezdett hebrencskedni, szaladgálni, nem fogadott szót, csapkodott, kiabált. Hiába szóltunks zépen, nem foglalkozott vele. Be is vittem a szobájába, ahol elkezdett sírni és fogadkozni, hogy jó lesz. Kiengedtem, de nem változztaott a viselkedésén. Teljesen kezelhetetlen lett.


Amikor elmentek a barátaink és feljöttünk, akkor egy kis idő után lenyugodott és azóta semmi gond nincs vele. ügyesen játszott és fürdött.


Mi történt vele? Érdemes lenne elvinnem szakemberhez? (máskor is felpörög, ha van itt nálunk valaki, de nem ennyire. ) Ilyen kezelhetetlen még sosem volt4


Teljesen kiakadtam a viselkedése miatt!


2013. júl. 2. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fel szerette volna hívni magára a figyelmet, mert biztos mostanában mindenki többet foglalkozott a picivel aki jött vendégségbe, azelőtt meg ő volt a középpont. Én nem gondolnám, hogy ez rendellenes viselkedés lenne, szerintem csak besokallt és elhatározta, hogy addog fog "rosszalkodni", amíg rá nem figyelnek. Boztos neki is rossz érzés ez, hogy "elvesztette az első helyet"' hiszen most is a picit ünnepelték.
2013. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém volt kicsinek ilyen. Állandóan csinálta az agyát amikor vendégek érkeztek. Szerintem azért, hogy foglalkozzanak vele. Lehet a kisfiadnak szüksége van az extra figyelemre. :)
2013. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan különös ez, bezsongott hogy buli lesz, kis süti, ajándék... és mivel hozátok mentek a vendégek ő úgyvette az ő parija lesz,

mikor kiderült hogy nem ő az este sztárja kiverte a balhét.

2013. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is zavarta hogy most a kishuga van a középpontba!

Én amúgy is azt vettem észre ha hozzánk is jönnek rokonok,barátok mindenki automatice elsőnek az 5 hónaposomhoz megy oda:ütyülü pütyülü jaj de nagyot nőttél jajj de kis fajin vagy stb és szinte észre sem veszik magukat úgy belemerülnek...persze utánna a nagyhoz is odamennek,megkérdezik hogy vagy mi újság a bölcsiben stb de érthető hogy egy 3 évest már nem ajnároznak annyira mint egy csecsemőt!Nekem ilyen "nagy" figyelemfelhívást szerencsére nem csinál a nagy de azért ő is valamilyen szinten felszokta magára hívni a figyelmet!De utánna helyrebillen!Én aki olyan annak meg szoktam mondani,hogy inkább ha lehet elsőnek a nagyhoz menjen már oda!

2013. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!