Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki miert dontott a gyerekevel...

Ki miert dontott a gyerekevel valo kulonalvas illetve az egyuttalvas mellett?

Figyelt kérdés
Pl. konnyebb szoptatas, felelem a hirtelen csecsemohalaltol, hideg szoba....stb
2009. okt. 16. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nalunk ő dontott 1 honaposan :-) ,vagyis velunnk nem aludt, a szobajaban viszont gyonyoruen!Termeszetesen csak legzesfigyelovel!
2009. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

az első hónapban, mikor éjszaka is óránként-kétóránként ébredt, akkor velem aludt, de aztán áttettem a kiságyba, hogy ne szokjon közénk - nem túl kényelmes "vigyázban" aludni, nem tudja kipihenni magát az apuka-anyuka

azóta már 6 hós, gyönyörűen alszik a saját ágyában, átalussza 3 hós kora óta az éjszakákat

2009. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ketten vagyunk együtt alszunk. Fizikailag megterhelő volt a szülés után egyedül, így akkor az is szempont volt, hogy ne kelljen felugrálnom 10
2009. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
foly. 10 percenként. Érzelmileg is sokat jelentett, hogy a közelemben van. Nekünk így jó, biztosan eljön az idő, amikor majd külön akar aludni. Egyenlőre ketten vagyunk egymásnak. Nagyon jót alszunk mindketten így, engem megnyugtat.
2009. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk külön ágyban aludt 6 hós koráig, aztán el kezdett másfél óránként ébredni, amit egy idő után nem bírtam. Magunk mellé raktam a kiságyat, aztán jöttek a fokozatok, levettük a kiságy ágyunk felőli rácsát. Most pedig az ágya van a miénk mellé tolva. Így mindannyian jót alszunk, mi is elférünk és ő is közel van hozzánk. Ő most 20 hónapos. Egyelőre nem akarom átszoktatni külön szobába, mert nem érzem úgy, hogy sikerülne, de még jóval kistesó születése előtt át szeretném szoktatni a saját szobájába.
2009. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemőhaláltól való félelem miatt külön ágyban alszik (egy szobában vagyunk) . Mentős barátok tanácsára döntöttünk így, gondolom tiszta sor miért...
2009. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

nem tiszta sor. Miért? Féltetek, hogy ráfekszetek?

bocs az offért.

Mi is összetolva alszunk, de gyakran átmászik hozzám hajnalban. egy szobánk van csak, kevés a hely, így fértek el kezdettől legjobban az ágyak. Eleinte próbáltuk őt a saját ágyában altatni, de bújni akart, így levettük a rácsot, hogy hozzáférjek.

2009. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Már hívták őket sokszor csecsemőhalál miatt és jóval nagyobb százalékban történt ez a tragédia, amikor együtt aludtak a babával. Nekik ez volt a tapasztalatuk.


Nekem szerencsém volt, nem akart mellettünk aludni, de pl hasfájástól ordított volna egész éjszaka és csak mellettünk nyugodott volna meg, akkor én sem tehettem volna mást, mint hogy magam mellé veszem.

2009. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 8 hónapos koráig egy szobában, de a kiságyában aludt, majd egy kórházi élmény után nem tudtam nyugodt lenni hogy a kiságyban van és magunk mellé vettem. Azóta itt van. :)

Mostmár 2,5 éves. Kezd kicsit kicsi lenni az ágy. De majd hamarosan kap ágyat és akkor megy külön. De külön szobába még biztos nem fogom tenni, majd ha ő kéri. De addig biztos eltelik még pár év.

De azt az élményt amikor ott szuszog mellettünk nem cserélném le semmire. Hogy hozzábújhassak, megsimogathassam. Lehet nem jó dolog ez, de most jelenleg ez a helyzet nálunk és nekünk jó. Egyenlőre.

2009. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak ketten voltunk az elejen, igy velem egy szobaban, de kulon kisagyban aludt a kicsi. El nem tudtam volna kepzelni, hogy kulon szobaban aludjon.

Volt mellettem is az agyban persze, de amint megmozdult, en mar fel is ebredtem. Olyat, hogy rafekudnek??? Lehetetlen!

2009. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!