Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem ma azt mondta nekem,...

A férjem ma azt mondta nekem, hogy tisztel azért ahogy nevelem a 3 gyermeküket, viszont neheztel rám azért, mert nem akarok dolgozni, hanem hivatásos anya vagyok, igaza van?

Figyelt kérdés
9 , 7 ,5 évesek és imádok róluk gondoskodni,nem hinném,hogy nekem kellene anyagilag gondoskodnom családról . A ,férje az t emlegeti,hogy nem ezt ígérem amikor a 3. Gyerekre rábeszéltem,de hol van az már akkor még nem tudtam ,hogy teljesen lefoglal majd a gyereknevelés és nem fér bele a munka is.
2013. júl. 6. 20:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igaza van,el vagy kényelmesedve nem akarsz dolgozni erről van szó.Képzeld én úgy gondolom nincs nemekre osztva a család ellátása,mindketten szülők vagytok 3 gyerekhez már nem kevés pénz kell.Én is neheztelnék ha a feleségem lusta lenne dolgozni,amikor szükség van a keresetére.Nőként a pofám leszakadna ha nem dolgoznék,mert hogy a férjem eltart,ráadásul meg is őrülnék otthon.
2013. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
80%
Megértelek valamilyen szinten, én is szívesen lennék otthon anya, szülnék én is 3,4 gyereket. De sajnos olyan világot élünk, hogy még az is lassan kevés, ha mindkét szülő dolgozik. Szerintem is vissza kellene menned, legalább részmunkaidőbe, a férjedet is megértem! Viszont a másik, hogy munka után neki is segíteni kell neked a háztartásban, gyereknevelésben, szerintem így fair!
2013. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég gáz, megértem a férjed, lényegében hazudtál neki. Erre rámehet a házasságotok. Mi lesz ha nagyok lesznek a gyerekek? Akkor sem tervezel majd dolgozni?
2013. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
De ekkora gyerekek mellett miért kell otthon ülnöd?
2013. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%

A nagyobbik fiam 6,5 éves, és néhany honapja kezdi felfogni, hogy nem lehet beigérni barmit, aztan meg ha megkaptuk, amit akartuk, siman megtagadni az igéret teljesitését...

Masrészt a 8-asnak igaza van: jo elore le kell tisztazni azt is, hogy onnantol kezdve, hogy mindkét szulo dolgozik, apa nem 'segit' a haztartasban, hanem kiveszi a részét.

Egyébként pedig, ha annyora jol keres, hogy el tudja tartani a csaladot egyedul is, akkor meg azon gondolkoznék el, hogy milyen problémara varja megoldast attol, hogy te munkaba allsz...

2013. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem fér bele a munka?? 2 iskolás és egy óvodás mellett? Mit csinálsz egész nap, amíg nincsenek gyerekek, úgy őszintén? Ha akarnál dolgoznál. Ekkora gyerekekkel már nem kell egész nap foglalkozni, ezt sem értem.
2013. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint csak egy provokatív kamukérdés?

Több milliós embernek belefér biztos te is megoldod. Vagy ha nem akkor hadd menjen az apa gyet-re te meg mehetsz dolgozni. Mégis mi a fenét csinálsz egész nap amíg iskola óvoda van?

2013. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%

tényleg jogos akkor a férjed neheztelése.

ha jól értem, nem akart 3. gyereket, de te rábeszélted, hogy majd te is dolgozol, jó lesz. most viszont nincs kedved mégse dolgozni, oldja meg ő ahogy akarja, de az 5. éhes száj ott van...

nekünk mondjuk csak egy gyerekünk van, de mi mindketten dolgozunk, hogy jobb körülmények közé jöjjön majd a 2. és nála is megyek majd vissza elég korán, nekem a nevelésbe beletartozik az is, hogy meg tudom neki venni azt amire szüksége van :)

tavasszal volt a névnapja. kérdeztem a fiamat vasárnap este, vacsi közben, hogy mit szeretne névnapjára (3,5 éves). azt mondta, hogy egy piros biciklit nagyon szeretne. hétfőn kaptam fizut, munka után bementem a bicikli üzletbe és kihoztam a legszebb piros biciklit, majd azzal mentem értem az oviba. szavakkal nem tudom elmondani, hogy milyen szívmelengető érzés mikor a kemény munkádért cserébe egy vigyorgó kis tökmag ugrik a nyakadba!

már csak ezért megéri húzni az igát :)

bocs a regényért :D

2013. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
57%

Mégis mi a fenéért tisztelne. Otthon ülsz jó dolgodba internetezel meg a, hülye szappanoperákat nézel mig ő megdöglik a munkába.

Még jó, hogy nem tisztel, szülni mindenki képes.

2013. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Beleférne, ha akarnád. A 2 nagyobb már iskolás és a kisebb is szeptembertől kötelezően ovis lesz, ha eddig nem volt. Őszintén, napközben melyik része foglal le a gyereknevelésben mikor otthon sincsenek?

Igaza van a férjednek és örülj neki, hogy eddig nem szólt semmit, hogy konkrétan átvágtad a fejét. Neked is bele kellene adnod a közösbe. Milyen hozzállás az, hogy anyagilag nem neked kell gondoskodnod a családról? Miért is nem? Mert szültél 3 gyereket? Arra gondoltál, hogyha a férjed besokall és esetleg elhagy, mit fogsz csinálni 3 gyerekkel? Akkor tudsz majd időd szakítani rá?

2013. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!