Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem ma azt mondta nekem,...

A férjem ma azt mondta nekem, hogy tisztel azért ahogy nevelem a 3 gyermeküket, viszont neheztel rám azért, mert nem akarok dolgozni, hanem hivatásos anya vagyok, igaza van?

Figyelt kérdés
9 , 7 ,5 évesek és imádok róluk gondoskodni,nem hinném,hogy nekem kellene anyagilag gondoskodnom családról . A ,férje az t emlegeti,hogy nem ezt ígérem amikor a 3. Gyerekre rábeszéltem,de hol van az már akkor még nem tudtam ,hogy teljesen lefoglal majd a gyereknevelés és nem fér bele a munka is.
2013. júl. 6. 20:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Pedig így van, szerencsére.
2013. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Munkahelyem volt mikor váltunk és 5 éves volt a fiam. Közös megegyezés volt. A bírónő megkérdezte, hogy igényt tartok e asszonytartásra. Nem volt semmilyen szerződés.
2013. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mit ahogy a férfitól is megkérdezik, hogy igényt tart-e rá, hogy ha igen akkor még egy pert kell indítani. Attól, hogy elindítanak egy ügyet még nem biztos, hogy meg is ítélik.
2013. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem nem kérdezték csak engem :-)
2013. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
én megmondtam h van ilyen szerzödés nélkül!
2013. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Attól még nem biztos, hogy megítélnék mondjuk a kérdezőnek biztos, hogy nem mivel a gyerektartás már elvinné a fizetése 50 %-át annál több meg semmikép sem vonható, hisz neki is meg kell élnie.

Mondjuk munkanélküliként a gyerekeket sem biztos, hogy neki ítélnék, de akkor sem hiszem.

2013. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!