Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire (nem) normális ez...

Mennyire (nem) normális ez egy nyolcéves kislányál?

Figyelt kérdés
Nyolcéves kislányom megtalálta a régi kazettáimat, és addig próbálkozott, amíg be nem indította. Imádja, egész nap az szól. Az A-hát rá hagytam, ha tetszik neki, hát hallgassa. Az amúgy is a feleségemé. Az INXS is még belefér. De a Nirvana, Sex Pistols, Depeche Mode... szúrja a szemem. Nyolcéves gyereknél mégsincs rendben az, hogy azt énekli, hogy I am the anarchy... A szöveget érti, elég jól beszél angolul (Disney Channel, ugye). Vagy ez normális? Szerintem még kicsike ehhez. És ha az anyja meghallja...

2013. júl. 14. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy "I am an anarchist..." Viszont én azt az idétlen ostoba picsogó Disney channelt sokkal rosszabbnak gondolom, mint ezeket a zenékét.
2013. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi is ezeken nőttünk fel a tesómmal, lányok vagyunk, semmi bajunk nem is lett. :)Bár a férjem most erre mosolygott, de tényleg!


Cseréld ki a trágárokat valami mese kazira, csak a tokját hagyd meg, aztán ha nem tetszik neki, ne hallgassa.


Szerintem vagy gerjed a kislányod erre a zenére, (ami teljesen érthető, ha Te is ezen nőttél fel), vagy csak kóstolgat Téged, hogy mit reagálsz rá!


Tarts ki, a kamaszkora sokkal rosszabb lesz! :)

2013. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 zabmester ***** válasza:

Sex Pistols-t meg Nirvana-t az én fiam is hallgat, mivel nekem is nagy kedvenceim voltak :D Engem nem zavar, hadd hallgassa, zene és kész :) Jó, ő nem akkora nyelvfenomén, nem érti a szöveget (mondjuk csak hat éves lesz), legfeljebb pár szót. Oké, kicsit furi, amikor a Rape me-re tombol, de nem csinálok belőle nagy ügyet. Ezek csak számok, semmi több, ebből nem lesz semmi baja.

A Sex Pistolson meg már fenn se akadok, akkor már jobban zavarna ha az Exploitedtől a Fuck the USA lenne a kedvence, az cseppet megbotránkoztatóbb lenne, ha mások előtt énekelné.

De egyébként a Nirvana tényleg nem gáz, és egy rakás olyan számuk volt, amiben nincsenek trágár szavak, még ha a tényleges tartalmát egy 8 éves nem is érti igazán, de zeneileg tetszhet neki.

Én a szöveg miatt csak magyar punk/rock zenéket tettem tiltólistára este 9 előtt :)

2013. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Amikor ennyi idős voltam és szilveszterkor jöttek hozzánk vendégek apukám írt ki nekem egy CD-t hogy a gyerekekkel tudjuk mire fent táncolni a szobámban. Akkor még magnón hallgattam zenét. és volt rajta Britney szám is meg volt rajta kemény rock is. A szövegét nem igazán értettem de tetszett. Még utána is hallgattam a CD-t. hetekre rá anyukám azt mondta ez nem nekem való. Lehet h csúnya volt a szöveg de még ő se értette nem hogy én. Mindenáron kifejezetten gyerek CD-t akart nekem venni.


Igaz most már nem nagyon vagyok oda a kemény Rockért de nincs vele bajom.


Csak arra akarok kilyukadni ,hogy nemsokára már úgyse nagyon tudtok beleszólni az ízlésébe. Amúgy ha annyira zavar rakd el őket . De ha állandóan azt fogjátok nyomatni ,hogy azt ne hallgassa akkor csak azért is akarni fogja.

2013. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Végül is... á, hallgassa. Mostmár bánom is én. Olyan makacs gyerek. mint én voltam, ha zenéröl van szó, úgysem enged. Majd anyu is megbarátkozik Kurt Cobainnal.
2013. júl. 19. 15:40
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
És mit hallgat manapság?
2018. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!