Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam tegnap este óta...

Kisfiam tegnap este óta lázas. Látszólag más tünet nincs. Ti elvinnétek ilyen esetben a doktornénihez (házhoz tudnám vinni), vagy várhatok hétfőig?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen magas a láza,egyáltalán nem megy le?Iszikfolyadékot?Mennyi idős?
2013. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*iszik folyadékot?
2013. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen magas az a láz.

Nekem egy ismerős gyerekorvos azt mondta, ha a láz 3 nap után sem múlik el, akkor nagy valószínűséggel bakteriális fertőzés áll a háttérben, ha elmúlik, akkor pedig vírusos. Ergo 3 napig ne vigyem orvoshoz, mert azt fogják mondani, amit minden anyuka úgyis tud: sok folyadék, diéta, ágynyugalom.

Ha nyugtalan vagy, mert jön a hétvége, akkor azért vidd el nyugodtan. Ártani nem ártasz ezzel sem.

Mielőbbi gyógyulást a fiatalúrnak!

2013. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még én is várok, ha nagyon magas lesz akkor elviszem. Egyébként lemegy neki, aztán újra vissza. Ma elmegyek Panadolért , mert ugye azt lehet adni a Nurofennek felváltva 4 óránként ha kell. Éjszaka is 1,5 órát virrasztottam mellette, hogy adhassam neki az újabb adag Nurofent. Inni iszik. Reggel 38,6 lett neki, mire letelt az idő, hogy adhassak neki. Így is hamarabb adtam mint 6 óra.
2013. júl. 20. 08:00
 5/6 A kérdező kommentje:
4 éves
2013. júl. 20. 08:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a hétvége miatt elviném a gyereket orvoshoz .
2013. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!