Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok otthon ki főz? Evidens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok otthon ki főz? Evidens hogy a nőnek kell főznie egy párkapcsolatban, vagy elvárható, hogy a férfi is tudjon "összeütni valamit"?

Figyelt kérdés

Én speciel nem tudok főzni, nem is nagyon szeretek időt pazarolni ilyesmire, pláne úgy hogy utána nekem sem ízlik az általam megfőzött kotyvalék. Elvárhatom a páromtól, hogy néha ő is főzzön valamit, vagy esetleg átvállalja kompletten a főzést? (minden házimunkát szívesen megcsinálok, csak ezt utálom)...

21 N

(bocs ha rossz kategória)



2013. ápr. 17. 14:28
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja igen, még annyit, hogy a párom SOKKAL JOBBAN főz mint én, csak lusta hozzá -.-
2013. ápr. 17. 14:29
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt simán elvárhatod, hogy ő is tudjon összeütni valamit.
2013. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam otthon főzni és elég finomakat, nem csak "összeütős" dolgokat. :) Főleg olyankor ha a párom később ér haza a melóból mint én. 30 F
2013. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

persze elvárhatod. de én úgy látom manapság ez még nagyon ritka. még mindig él a nézet, hogy a nőnek a konyhában a helye. és nem, nem vagyok fröcsögőszájú feminista. szerintem nem egészen oké ez a nézet...én nagyon örülnék, ha a párom néha fogná magát és valamit összeütne...de hiába mondtam már neki párszor kedvesen, hogy naaalégysziSzívemnaaa. semmi. ja de, egyszer kaptam főtt tojást reggelire :D ismerek olyan srácokat, akik jól főznek és szeretik is csinálni, nem is kényszerből. de úgy látom, a többségnél ez még mindig nem gyakori.

24

2013. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt időszakban hétköznap mindig én főzök, mert a párom messzire jár dolgozni és későn ér haza. Nem várja el tőlem, abszolút extraként kezeli. Ez nekem volt saját magammal szemben elvárás.


27f

2013. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk evidens, de csak azért, mert én nagyon jól főzök, a férjemnek meg még egy bundás kenyérhez sincs túl nagy tehetsége. Viszont minden másban segít, csak a főzés nem megy neki. Nem is bánom, mert én meg szeretem csinálni.
2013. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megteheti egy firfi is,hogy főzzön valamit!!

Én például szeretek,és tudok is főzni!!

Persze "elvárni" már más kérdés!!

Elvárni akkor lehet amikor,például a férfi szabadnapos,a nő meg gürizik egész nap!! De akkor ez autómatikusan kell,hogy jöjjön mindenkiből,szerintem!!

De rövidre zárva,:D a férfi is segíthet ebben,vagy akár eggyütt is lehet "bénázni"!! :D

2013. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én főzök (F), nagyon egyszerű okokból:

- szeretem csinálni

- sokkal jobban főzök mint barátnőm!

Cserében ő szokott segíteni, meg utánna a konyha takarításában ő oroszlánrészt válal.

2013. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

csaj föz, mert:

- baromi jol tud

- szereti csinalni

- az enyemet neha nyelve eszi

2013. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Az egyetem miatt muszáj volt megtanulnom főzni, de azért akármit nem vállalnék be. Szerencsére a barátnőm jól főz, így együtt szoktuk készíteni a kaját. 18 éves korom óta külön lakom a szüleimtől, előtte meg csak ilyen gofri/palacsinta féléket tudtam elkészíteni.


Szerintem manapság sokkal több férfi tud főzni mint nő megszerelni vmit.


26F

2013. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!