Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire szigorú apuka a...

Mennyire szigorú apuka a párod? Ki a szigorúbb, anya vagy apa?

Figyelt kérdés
Főleg kislányos apukákkal kapcsolatban érdeklődnék?
2013. szept. 3. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős gyereknél? A miénk még csak 19 hónapos, de apa talán picit szigorúbb, vagyis kevesebb türelme van a lányunkhoz, ha az rosszat csinál és nem fogad szót. De általában egyformán gondolkozunk arról hogy mit engedünk meg neki és mit nem.
2013. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 éves kislány, szerencsére nagyrészt egyetértünk, de apuka azért puhíthatóbb, én szigorúbb vagyok.
2013. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apuka szigorúbb, de csak azért mert félti. Én több mindent engedek meg neki, ami apa szerint veszélyes. De ezek nem nagy dolgok, főleg abból adódnak, hogy mivel én többet vagyok vele, jobban ismerem mire képes :-)
2013. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sokkal szigorúbb vagyok! Lazák vagyunk mind2-en, de amit nem szabad, vagy veszélyes azt nem lehet! Én türelmetlenebb vagyok, de csak mert elég hiszti miszti kisasszony a lányom, apuka türelmesebb! :) De ő a tilalmat is feloldja néha, elég sok butaságot mutat tanít neki.... ennek nem túlzottan örülök, na de ez van, megy a rosszalkodás közösen! :D Egyébként partner a nevelésbe.

1,5 éves múlt

2013. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nàlunk én vagyok a szigorúb, és a türelmetlenebb, a párom a puhíthatóbb, és a birka türelmü,szerencsére a legtöbb dologban egyetértünk, nekünk egy nagyon makacs 2,5éves fiunk van. :)
2013. szept. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apuka sokkal jobban félti a kicsi lányát, több mindent megenged, "hajlik" amerre a gyerek húzza. Én következetesebb, és szigorúbb vagyok, viszont mivel szeretném nem túlféltve nevelni többet engedek neki pl a játszótéren, ha próbálgatja az ügyességét. Általában egyensúlyban vagyunk így, bár valószínűleg így is kicsit elkényeztetjük.
2013. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!