Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legfurcsább dolog,...

Mi volt a legfurcsább dolog, amit gyerekként megettél (vagy a gyereked megevett)?

Figyelt kérdés
Én pl. gilisztát ettem, anyukám tyúksz..rt :)
2009. nov. 2. 20:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekkoromban én is tyúksz.rt ettem. Anyuék mesélték. A fiam 11 hónapos, de érdekes, semmit nem vesz a szájába, még a rágókáit sem, kizárólag a cumiját.
2009. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen a legdurvább nálam is tyúk sz.r.De hogy fokozzam én a tökmagot mártogattam bele.A durva az,hogy emlékszem is rá,nem mesélte senki.Nem tudom hány éves lehettem.
2010. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom tavaly nyáron egy döglött pók három lábát bemajszolta...
2010. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom a kutyakaját eszi, ha megkaparintja. Száraz és konzervet is + a kutyával együtt is ettek már, a kutya táljából. Egyébként együtt nőttek fel, 1 boxerünk van.
2010. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Én a zsírkrétát ettem meg,kórházba is kerültem miatta,mert kiszáradtam,amíg hánytam otthon.

A lányom mindenevő:sár a cipőkről,papírzsepi,radírok,homok,mosogatószer,szappan,fogkrém...Ki érti,hiszen ezek keserűek.Vigyázni kell vele...

2010. febr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%
én az oviban a rózsabokorról egy egész rózsát megettem. szirmokat, tövist nem:)
2010. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
tapéta, de a könyveket is csakúgy faltam... állítólag :)
2010. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
94%
Szia!Én homokot ettem,a nagyobik lányom tyúksz..t.A picim előszeretettel harapdálja le a ceruzák hegyét,de a mosóport is megnyalta már,a szappant és a fogkrémet is megkóstolta.Nem győzök előle dugdosni mindent!Bármit megkóstol amit nem szabad!
2010. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm is "kedvelte" a tyúksz.rt, a másik ilyen dolog volt a szövőlepke szőrös hernyója :( A gyerekeim is sok mindent megkóstoltak, amit nem kellett volna: virágföld, szappan, zsírkréta, sógyurma stb. A kislányom előszeretettel nyalogat mindent, ami illatos (szappan, kézkrém, testápoló, parfüm), alig győzöm elpakolni ezeket előle :)
2010. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
gyerekem csigát evett. Mellette mikor megláttam elhánytam magam. Azóta nem fordult elő,2éves.
2010. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!