Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen nyomdátok van otthon?

Milyen nyomdátok van otthon?

Figyelt kérdés

Karácsonyra a 2,5 éves lányomnak azt szánom. Vennék pár készletet, de nem tudom, hogy milyen nyomdakészletek a jók.


Néztem a Fakpoáncs oldalán őket, eléggé tetszenek, de nem túl "egyszerűek" a formák?

Mármint, hogy nem túl bő a választék?


2013. szept. 22. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Heyda márkájút vettem egyik rokon kislánynak, kicsit drágább mint a fakopáncs-os, érdemes azt is megnézni, elég sokféle van (Hobbiboltban, Auchanben kapható) kicsit talán részletgazdagabb mint a fakopáncs, de az is nagyon jó szerintem, főleg 2,5 évesnek, akár mixelheted is.
2013. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A régió játékáruházban vettünk nagyon jó áron állatkerteset, visszazárható keményebb papír (karton) dobozban volt, illetve 4-6-7 darabos kis szetteket (kalózos, baromfiudvaros stb.)

Ezek szép, részletgazdag formák.

Az jutott még eszembe, hogy lehet tintapárna helyett pigmentpárnát (remélem, jól írom) is venni fekete, kék mellett akár ezüst, arany, piros stb. színekben is- ez nem folyós, nem fog össze mindent és csak párszáz ft.

2013. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer volt már ilyen kérdés. Akkor elárultam, másnap már ott voltak értem a zsaruk. :D
2013. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!