Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért érzik néhányan feljogosí...

Miért érzik néhányan feljogosítva magukat arra, hogy megszóljanak egy édesanyát azért, mert két óvodás gyereke mellett nem dolgozik mivel férje külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Off: MIért pontoztátok le a 10-es válaszolót? Annyira igaza van!
2013. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha anyuka itthon dolgozna hogy apuka is itthon dolgozhasson, akkor se keresnének együtt annyit mint apuka egyedül most, a családi pótlék kintről pedig 4x annyi, mint itthon. Mi is így vagyunk és aki erre irigy, lehet utánozni. Az meg nagyon rossz duma, hogy lehet a mai világban igény szerint melót találni! Sajnos nem lehet.
2013. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A 10-es nagyon jól megfogalmazta....!!!!!
2013. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

3 és 5 éves ovisaink vannak. Férjem 12 órázik, egy hét nappal, pár nap pihi, ekkor maszekol, majd éjszakás hét jön. Nem tudom munkát vállalni, mert:

1. ezen a településen a kétműszakos gyári munkán kívül NINCS

2. Hol az egyik gyerek, hol a másik beteg (asztmások) vagy én vagyok kidőlve

3. Egyedül kell megoldanom: oviba vinni-hozni, focira vinn-hozni, betegség esetén (ha lenne munkám) táppénz, minden nap húsos főétel főzés, mivel 12 óra fizikai munka mellé kevés lenni a 10 perc alatt elkészülő spenót

Szóval, én szeretnék 4 órás munkát, ami mellett a többi dologra is marad idő, de nincs felvétel sehova.

És hogy ki mit gondol, lesz@rom.

2013. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt tenném, ha lehetne. Kislányom 16 hónapos, ha nem történik valami csoda, akkor 2 éves korában vissza kell mennem dolgozni, mert a Gyedből is alig jövünk ki, pláne a Gyesből. A munkahelyemen nem tudom, hogy fognak hozzá állni, hogy nagyon túlórát nem tudok vállalni, a délutános műszak nem megy, mert 6-ig legkésőbb oda kéne érni a bölcsibe. A férjem szakács éjjel jár haza. Szülők nem élnek. Nem akarom, hogy más tanítsa szobatisztaságra, hogy meló után, totál nulla aggyal próbáljak vele normálisan foglalkozni, hogy alig fogunk találkozni. Szóval, ha tehetném itthon maradnék "örökre".
2013. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!