Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a gond? Az óvodakezdé...

Mi lehet a gond? Az óvodakezdés? Vagy más oka van a sok hisztinek?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 éves. Most kezdte az ovit szeptember elején. Azóta hihetetlen sok és intenzív hisztiben van részünk... Az óvodakezdés az oka? Csak itthon van hiszti. Szeret menni, ott ilyen gond nincs. Két kisebb tesó itthon van. Ez lehet az ok? Vagy nem figyelek rá eléggé? Több szeretetre és törődésre lenne szüksége tőlem? Már éjjel, álmában is sír vagy kiabál. Annyira rossz... Kezdek kétségbe esni... :-( Mit tegyek?

2013. szept. 28. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Kislányom is most kezdte az ovit és ugyanez a helyzet :-(. Ő még csak 3 éves, az oviba semmi baj nincs vele, itthon meg kell 1-2 óra amíg kitombolja magát. Biztos az ovi miatt, mert nálunk nincs kistesó. Mondjuk ő éjjel alszik rendesen.


Kitartást!

2013. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves, most kezdte az ovit. Az első héten semmi gond nem volt vele, de azóta: reggel ordít, ha viszem, délután ordít, ha megyek érte. Péneteken 30 percen át üvöltött, mint aki megveszett, de, hogy miért azóta sem tudtam meg. Majd lesült a bőr a képemről. Az óvónők milliószor elmondták, hogy ha elmegyek kb 5 perc, és megnyugszik. Ez így is van, mert volt, hogy a táskámban maradt a ruhája, és vissza kellett osonnom, érdekes módon egy pisszenést sem hallottam. Ha megyek érte, akkor is osonok, hogy kilessem, fülig érő szájjal vigyorogva játszik, de ha meglát, elkezd hisztizni. Itthon is csap szép ki patáliákat, és még ha le is pontoztok ért, megy büntetésbe a szobájába. A szép szó most nem használ, hagyni meg fogom. Éjjel jól alszik. Én kb még néhány hétig számolok ezzel, mert a bölcsiben is volt egy hosszabb időszak, mikor reggel, és délután sírt, utána meg nem lehetett kirobbantani onnan.
2013. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!