Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rosszul esne nektek ez,...

Rosszul esne nektek ez, hogyan helyes ezt kezelnem, ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Jó pár lombik próbálkozás után örökbefogadtuk a kisfiunkat .

A barátnőm most jár lombikra és visszahallottam,hogy másoknak azt mondta ,hogy nem akar velem mostanában beszélni ,mert nagyon negatív példa vagyok a lombikos próbálkozásaim miatt neki ,hogy nekem nem jartak sikerrel a próbák.

Állítólag irritálja,ha kérdezem ,hogy halad náluk a program ...:-\ ,pedig én őszintén szeretettel drukkolok neki.

Értitek miért vagyok én most neki idegesítő ?

Ő egyébként nagyon elítéli az örökbefogadást ,én viszont nagyon boldog vagyok a gyermekemmel .


2013. szept. 28. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem ismer téged eléggé. Én is megküzdöttem a lányomért, igaz szerencsére beavatkozásra nem volt szükség "csak" 3 évre. Nálam sem jött volna szóba az örökbefogadás és így nagyon bíztam volna a beavatkozásokban. LEhet, hogy tolakodásnak vette, hogy kérdezgeted, miközben ő a negatív tesztek fölött sírdogál. Mivel neked ott volt az adoptáció, mint opció így biztos volt, hogy gyerek nélkül nem fogsz maradni. De vannak olyanok, akik nem képesek az adoptálásra.
2013. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nálam jobban nem sokan utasították el az örökbefogadást ,meg is sértődtem mikor erőltették mások mikor már az 5. lombikon is túl voltunk ,illetve egy halvaszülésem is volt sajnos.

Aztán 6 év alatt megértem az örökbefogadásra ,ekkor nagyon megkönnyebbültem ,hogy el tudtam engedni valamit amire mindennel jobban vágytam és el tudtam fogadni teljes szívemmel valamit amit addig elutasítottam.


Nem csak számomra opció az örökbefogadás,hanem másoknak is akik hasonló utat járnak be mint én ,de ahhoz ,hogy megérjen az ember rá sok mindenen kell keresztülmenni.

Persze vannak akik hosszú idő után sem érnek meg rá ,náluk ezt a környezetnek is tudomásul kell vennie.

Én azt kívánom mindenkinek sikerüljön a baba vagy így vagy úgy aki vágyik rá :-) .

2013. szept. 30. 06:42
 13/13 anonim ***** válasza:
De ők még járják az útjukat. Én őket is megértem.
2013. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!