Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vásároltok melegítőt a...

Hol vásároltok melegítőt a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, mert eddig a barátnőmtől örököltük a gyerekruhákat, de most összeért a fiaink mérete. Nézegettem a NET-en is, de nem nagyon vagyok otthon a teszvesz és vatera világában, ráadásul kimondottan csak 5-6 db 128-as melegítőnadrágot szeretnék, és télire vastag overallnadrágot. (Kell egy váltás az oviba, és egy sincs, nemhogy kettő. Jó nagyot nőtt a nyáron, kinőtte a tavalyiakat.)

Tudnátok valami jó kis oldalt/üzletet ajánlani?


2013. okt. 15. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Turka?

vagy használtat nem akarsz?

Én olyan klasszakat turkáltam most a helyi piacon 200-300 ft db áron és se kinyúlva se kikopva se kiszakadva nincsn!Oviba meg pont jó használt is!

2013. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs gondom a turikkal, csak nem az én műfajom (nincs türelmem válogatni), és ezért gondolom, nem is nagyon találok.


A hétvégén megpróbálok bejutni a városba, benézek akkor egy-két általatok ajánlott üzletbe.

2013. okt. 15. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Bar soha nem vasaroltam meg turkaloban,nemreg adtam csaladtagnak ilyen meretu melegito felsoket,de a nacija szinte egyiknek sem volt hasznalhato allapotban.

Ebbol a meretbol nalunk mindegyiknek kikopott/kiszakadt a terde,pedig csak minosegi,uj ruhakat veszek.Ismerosoknel hasonlo a helyzet.Ebbol kiindulva nem tartom valoszinunek,hogy egyszeru lenne hasznalt,jo allapotu nacikat talalni ebbol a meretbol.

Ujat szinte minden uzletben fogsz talalni ahol van gyermek osztaly,hogy milyen arkategoriaban keresel,azt te tudod.

2013. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lidlben holnaptol lehet kapni melegitö együtest ,én a nagyfiamnak ott fogok veni ,turiba ekora méretböl nincs jó állapotu.
2013. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Turkában a leegritkább esetben szokott melegítő lenni. Orkánnadrághoz is szerencse kell. Én kínaiba mennék, vagy vatera, csak gyerekruha-börze.
2013. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
... VAGY gyerekruha-börze. Bocsi
2013. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a scamp melegítőket, ajánlom is őket! scamp.hu oldalon tudsz rendelni!
2013. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2013. okt. 18. 08:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Végül Ázsia áruházban kaptam neki melegítőt. Egyet, mert ott igaz, hogy volt 5 db 128-as, de valahogy a neonzöld és rózsaszín minta nekem nem jön be a kiskantakék melegítőn! :D Két Tescóban nem volt épp az ő mérete, Lidl-ben szombatra elfogyott a melegítő. Overallgatyát is ott vettem neki, ugyanazt a márkát, ami a Tescóban 10 ezer volt, 5400-ért.
2013. okt. 20. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!