Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisebb korkülönbség esetén a...

Kisebb korkülönbség esetén a "nagyobbat" nem zavarta, ha hordozod a picit? Hogy nem tud odabújni, stb?

Figyelt kérdés
A fiam nem igazán szerette egyik fajta kendőt és hordozót sem, ritkán használtuk és igazából csak fél éves kora után. A kicsivel azonban sokszor praktikusabb lenne a picit hordozóban, kendőben vinni, ezért vagyok kíváncsi, hogy nálatok ilyen esetben nem zavarta ez a nagyobbat? Épp elég, hogy lesz egy tesó, de ha azt látja, ráadásul anyára van kötve, ő meg oda se tud bújni úgy stb, ha olyanja van... nem volt ebből gond? Amúgy 2 év lesz nálunk a fiúk közti korkülönbség, szóval nem extrém.

2013. okt. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 19 hónap van a kisfiam és a kislányom között.

Az elején nagyon sokat hordoztam mindkettőt.

A nagyobbamat egyáltalán nem zavarta, hogy a kisebb rám volt kötve, sőt így volt időm vele is foglalkozni kicsit.

A pici nálunk sírós többemberes baba, másképp meg sem tudtam volna oldani, nekünk a "túléléshez" kellett a kendő és a mei-tai.

2013. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első hetekbe minden rendben zajlott.majd megváltozott a vislkedése.sokszor hisztis volt és nyűgös. semmi nem volt jó neki. akkor rájöttem hogy féltékeny.

pedig én nem is hordoztam.csak azt látta hogy szoptatom,altatom,stb.

az első év nagyon nehéz volt..!(köztük 2,5 év van)

de ez gyerekfüggő is,lehet hogy a te gyereked majd jól viseli

2013. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mindkettő hordozását úgy értem, hogy a születése utáni 1 évben sokat hordoztam a nagyot is.

Még 2 éves kora körül is magamra kötöttem a nagyot, amikor kirándultunk, úgyhogy ő sem volt kizárva semmiből (a férjem pedig vitte kendőben a kicsit, vagy tolta babakocsiban).

Első voltam.

2013. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk jobb volt, ha a kicsi kendőben volt, mert akkor a naggyal közben tudtam játszani, volt szabad kezem. És ő is oda tudott bújni. :)
2013. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!