Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek csak délelőtt ovis 3...

Akinek csak délelőtt ovis 3 évese, hogy zajlik a délután?

Figyelt kérdés
Néha nem köti le semmi a fiam, az ezer játék rádől a szobában, mégis csak mesét nézne, sokszor ki se akar menni. Alvás után szoktunk színezni, gyurmázni, legózni, de max. egy óra. Magától semmit nem csinál szinte, nagy ritkán brümmög az autóival a szobájában.
2013. nov. 5. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Alvás, utána uzsi majd játék a játszótéren vagy otthon.

Tv nincs, csak este egy fél óra, amíg én megfürdök, vagy hétvégén, amíg megfőzök.

Már dominózunk, kártyázunk, memóriázunk, van egy két egyszerűbb társas, legó, favonat, fakocka stb.

2013. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem leszívják az oviban, nagyon elfáradhat, azért akar csak tv-t nézni hogy közben pihen.

Amikor az én lányom is fél napos volt, hazajöttünk mindig az volt az első kívánsága hogy megnézhessen egy mesét, és mindig követelőzött hogy hadd nézzen még egyet, kettőt.

Mostanában már más egy kicsit, középsős lett, nem annyira fáradt, otthon egy csomó mindent játszik egymagában, sokszor szerepjátékot, amit az oviba játszanak.

2013. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is fél napos az oviban,mert itthon vagyok a 15 hónapos kistesóval. Ebéd előtt hozom el, így ha hazaérünk, akkor ebéd utána alvás. Ha felébrednek akkor uzsonna. Fiam is sokszor csak mesét nézne, de egész délután persze nem lehet. Amíg világos volt délután, addig udvaron voltunk, de már nem lehet, mert sötét van fél 5kor. Magától ritka, ha játszani szeretne valamivel, pedig játék van bőven. Mi is sok mindent játszunk mire jön a vacsi idő, autó, meseolvasás, színezés, egyik nap faleveleket festettünk és nyomtuk a papírra, de a ragasztás is jó időtöltés. Amúgy nálunk is probléma, hogy mivel kösse le magát. Ha van kispajtása néha hívjátok át vagy menjetek el hozzá.

2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom ebéd után hazajön az oviba ,eszik még pár falatott ,játszik ,és mesét néz .
2013. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!