Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit vesztek majd karácsonyr...

Ti mit vesztek majd karácsonyra 4 éves fiú gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk én veszem meg mindenki nevében ajátékokat,majd szétosztom.Tesoméktól Éhes vizilovak társast,egyik nagymamáéktól egy nagy tűzoltó autót valamint Operácio társast.A máik mamáéktól Playmobil vízágyús helikoptert és Mindnt a helyére társast.Tölünk Smart Games Kalozos feljesztőt,Matchbox tűzoltó állomást és hozzá autókat.
2013. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen fogok rendelni, nagyon jó, h korcsoportra van osztva (2 és 4 éves kisfiaink vannak)


Valamint biztos fognak még Lego duplót, ill. puzzlet kapni. A puzzlet még nem tudom h honnan fogom beszerezni, de a nagy már a 104-eseket rakja pikk-pakk, neki már nagyobbat kell venni.

2013. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kisfiam december 15-én lesz 4 éves,születésnapjára emeletes garázst kap.

Karácsonyra tőlünk Lego Duplo rendőrkapitányságot,egyik nagyszülőtől szintén a Duplo készletét bővítjük.

Másik mamától gyurmakészletet,keresztszülőktől elemes fúrókészletet.

2013. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válszoló. Hol veszel emeletesgarázst?? Bocs a kérdésért.
2013. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!