Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más ember is ordítozik ennyire...

Más ember is ordítozik ennyire a gyerekével?

Figyelt kérdés

Nevelőm az 5 éves kislányával (meg nem csa vele) ordítozik mint a sakál, anyám ezt különben tűri, "hozzászokott" mindenki mert vezértípus az ember. Olyanokért ordítozik hogy nem talál otthon valamit, mindent elpakolunk, a gyerekkel azért visít mert nem eszik az ételhez kenyeret, aztán otthon hagyja egész napra a mamájával, ma reggel azért mert nem vitte oda hozzá a vizesüveget, mert nem bírta kibontani a gyerek, azt hitte ki kell bontani, stb.

"Úgy elverlek hogy megfekszel egész nap, tán süket vagy? Úgy kitisztítom a füle hogy elhallgatsz egész napra"

Meg sok egyéb más, szerintem idegbeteg különben, nem tudom.. másrészt meg sosem foglalkozik vele, nyűg neki legtöbbször. Akkor foglalkozik vele kicsit ha megjön a fizetés. A gyerek is már olyan hogy piszkál midenkit, bántja a kutyákat, erőszakos, visszabeszél, mindenért hisztizik meg sír.



2013. nov. 28. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális így "beszélni" gyerekekkel, de sajnos van aki ezt teszi, mert úgy van vele, hogy a gyerek az ő tulajdona és azért van, hogy a szülő kényelmét szolgálja. Gusztustalan emberek vannak, akiknek nem való a gyerek, mégis szülnek halomra. Anyukádnak ezt nem lenne szabad tűrnie.
2013. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem a többség nem ordítozik ennyit és ilyen stílusban a gyerekével. Főleg nem minden apróságért.

Ha valami rosszaságot csinál, előfordul persze hogy rákiabál az ember, de én sosem fenyegetem olyannal hogy hú de megverem vagy hasonló. Az nem jó a gyereknek.

Az anyjának kéne leállítani a nevelőt, ilyen emberrel nem is szívesen laknék együtt, a gyerek meg persze hogy agresszív lesz, mert így jön ki rajta a sok (szóbeli) bántás, lelki terror.

Te hány éves vagy egyébként? Te azért szeretgesd meg a kislányt, magyarázd el neki, hogy a nevelője most ideges stb., és hogy egyáltalán nem ez a normális viselkedés.

2013. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez egy állat,ez egyáltalán nem normális.

Ezt a hehyzetet csak az anyád tudná megváltoztatni azzal ha elhagyná.Sajnálom.

2013. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Anya 10 éve él vele együtt, pontosabban mi élünk együtt 10 éve, és anya ezt tűri. 18 éves vagyok. Próbáltam közbeszólni, főképp magamat védeni, de csak még több fát raktam vele a tűzre. Anyának is mondogattam már hogy elköltözök miatta, stb, de nem jutottam egyről a kettőre, nincs lehetőség sehova menni. Azért nem válik el tőle mert ő jelenti neki a megélhetést, 2-3 hónapja össze is házasodtak. Most biztos szidni fogtok, de nekem közömbösek a gyerekek. És az ő dolguk lenne normálisan nevelni ha elvállalták, én tiltakoztam az elején hogy anyának legyen attól a baromtól gyereke, de ezt nem én dönthettem el. De megmondtam utána nekik hogy semmiféle felelősséget nem vállalok érte, nem én akarom a gyereket.

Tudom hogy nem az ő hiába hogy megszületett, de az esetek többségében nyűg nekik. Én pedig inkább menekülök itthonról, hétvégén haza sem jövök, hétköznap is egy napot igyekszek elmenni.

2013. nov. 28. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek tetted fel a kérdést???
2013. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért amit a kérdésbe kiírtam, csak a többi válaszoló másra is kíváncsi volt. Én nem láttam még más családot, hogy hogy beszélnek ekkora gyerekkel, ezért érdekelt hogy más is így szidja-e. Remélem kielégítettem a az otromba visszakérdezésed.
2013. nov. 28. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, kedves kérdező, kevés az ilyen elmeháborodott, mint ez a pasas. Mondjuk, én azt nem értem az ilyenekben, hogy nem tudja felmérni, hogy 5-10 év hamar eltelik, fordul a kocka, és már nem ő lesz erőfölényben. Akkor mit csinál majd, ha a gyereke elveri? Mert előfordul, ilyet is láttam már.
2013. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Komolyan, már az én gyomrom is összeszorul amikor kiabál a gyerekkel, legszívesebben nem lennék itthon, spontán sírhatnékom van, elveszi az energiám, a jókedvem...
2013. dec. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!