Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt, hogy mikor indultatok...

Volt, hogy mikor indultatok el, a gyerek megmakacsolta magát, és sehogy nem akart öltözni, és nem tudtatok időben a munkahelyre érni?

Figyelt kérdés

Kiscsajom 3,5 éves, és ma olyan hisztit vágott le reggel, hogy ő nem öltözik, mert még rajzol(de már fél órája rajzolt, és vagy 5x szólztam, hogy azt befejezi, és akkor indulunk) hogy én is bőgtem végül. Visítva kellett felöltöztessem, nem dugta a kezét, se a lábát az overálba, szinte erőszakkal kellett ráadnom...nem hatott semmi, amúgy mindig megbeszélünk mindent, vagy ha végképp nem jutok dűlőre, akkor egy kis gumicukor rásegítést alkalmazok, de ma az sem hatott..nagyon lelkifurdim van reggel óta, ő visított, én kiabáltam, de minek azt nem tudom, csak rosszabb lett persze...:-((

ja, és hát persze el is késtem elég rendesen...



2013. dec. 3. 14:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

igen, én is elmagyarázom, nehogy azt hidd, hogy ez napirenden van nálunk, pont hogy nem...de persze most már pár nap távlatából, bár már akkor is ezt gondoltam, hogy én vagyok a hibás..ő "csak" tolja a határokat, és én pedig nagyonnagyonnagyon rosszul reagáltam rá, látta az idegsségemet, és ezért még tovább tolta, mert látta, hogy hatással van rám..ha higgadt tudtam volna maradni, akkor ez nem lett volna, ez tuti..:-((


de ahogy fentebb egy másik válaszoló is írta, emberből vagyunk, és én most elég rossz szériában vagyok, súlyos beteg lett egy családtagunk, emiatt, mind idegileg, mind fizikailag kivagyok...valószínű ezért volt ez...

2013. dec. 5. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!