Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is felesleges és...

Szerintetek is felesleges és korai még?

Figyelt kérdés
5 éves a kisfiam , első gyerek, és most kérte, hogy neki is had legyen olyan karórája mint a nagyoknak. Én ebben semmi rosszat nem látok, de a keresztanyja, belekötött, hogy még felesleges, nem kell még ezt tanítani vele, meg majd ha iskolás lesz meg hasonlók. Ugyanez megy, mert akar egy olyan oldaltáskát mint öcsémnek van csak kicsiben, és erre is ugyan ez volt mindenkinek a válasza. Nem értem én vagyok túl laza szülő, és én vennék meg neki minden felesleges dolgot? Tényleg korai ez még?
2013. dec. 6. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szuper gyerekóra jó ötlet neki. Emlékszem nálam az volt a feltétele amikor órát szerettem volna, hogy kaphatok ha megtanulom, hogy, hogy működik. Délutánonként anyukámmal tanultuk az órát. Majd én is így szeretném csinálni.


Amúgy meg övtáskám is volt már az oviban is:)

2013. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem értem,miért kell ebből ekkora ügyet csinálni,úgy látszik én is "laza"anyuka vagyok,de erre vágyik a gyerek,az oka tökmindegy,jön a karácsony miért ne vehetnéd meg neki?

Nekem pl. fontos,h olyat kapjon ilyenkor,amire vágyik...akárhány éves is

2013. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

érdekli az óra, mindig meg kell neki mutatni az oviban a faliórán, meg otthon is hogy mikor érek haza, mikor megyek érte stb.


Amúgy azért van ilyen cirkusz belőle mert egyedül nevelem, nem lesz tesója, és az anyám meg a családban mindenki szerint tök felesleges dolgokat veszek neki, akkor is ha nem érdemelné meg. De nekem csak ő van nem magamra rá költöm a pénzt, csak nem akarom, hogy tényleg úgy érezze, hogy bármit megkaphat csak mert.

2013. dec. 7. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!