Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónap körüli babátokat...

16 hónap körüli babátokat sokat viszitek babakocsival még sétálni?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor viszem babakocsival, főleg mikor buszhoz megyünk, mert kicsit nehezen haladunk ha gyalog megyünk,mert mindenfelé megyünk, csak nem arra amerre kéne:) de lehet neki jobb lenne sétálni. Ti hogy vagytok ezzel? Többet mentek gyalogosan mint kocsival?
2009. nov. 23. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ha gyalog indulnánk bárhová is a 15 hónapos kislányommal, azt hiszem, soha sem érnénk oda ( minden érdekli, mindent meg kell nézni, le kell állni szemlélődni, néha visszafelé indul el, nem arra amerre menni kéne stb.). Én legtöbbször úgy időzítem a sétát, hogy olyankor van a kisebb bevásárlás, ügyintézés stb. Inkább azt szoktam csinálni, hogy mikor mindent elintéztem, akkor veszem ki a kocsiból és hagyom kicsit szaladgálni, sétálni a kedvére.
2009. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy babakocsival indulunk el, aztán kérdem, hogy sétálsz és akkor fogja a kezem és egy darabig sétál, majd ha elfáradt visszakérdzkedik a kocsijába pihenni. Igazából most kezdett el szépen jönni mellettem, mióta majdnem történt egy tragédia, ki akart szaladni a kocsi elé a főúton és el kellett gázolnom a kocsijával, hogy ne rohanjon ki. Azóta el se engedi a kezem. De halálra rémültem tőle.16 hónapos kisfiú
2009. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Is-is. Boltba, postára már csak gyalog járunk, de messzebb (3-4 kilóméter távolságra) még sokat járunk babakocsival. Egyébként ő már másfél éves.
2009. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!