Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, várjátok már a...

Anyukák, várjátok már a karácsonyt? Mit vettetek a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Már én is olyan vagyok mint egy gyerek, számolom a napokat. Alig várom hogy lássam a kis oromtol csillogo szemét mikor kibontja az ajándékokat

2013. dec. 15. 19:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nagyon várom már, igen. :)

Nagyfiam majdnem 6 éves, szellemvadász játékot, álló boxzsákot, meg egy tabletet kap, ezeket kérte (többek közt). Utóbbi (tablet) a játékok miatt fontos, így felszabadul az engribördök hada alól apa telefonja... :)

20 hónapos csajszim pancsolós játékot, babakocsit, meg "rettenet dumáló röhögô babapónit" kap, erre csillogott a leginkább a szeme. :)

Az ajándékokban a nagymamák jézuskája is benne van. :)

2013. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Igen nagyon várom különösen,hogy mostmár 4-en a 11 hónaposommal kiegészülve ünnepeljük a karácsonyt!

A lakás nállunk is fel van díszítve rég!

A saját készítésű adventi naptárat minden nap bontogatja a két gyerkőc(a nagynak kisautók,gyurma,zsírkréta,nyomda stb van benne a kicsinek meg aszalt gyümik,keksz stb)

Minden nap tanulgatjuk a naggyal a karácsonyi énekeket amúgy meg karásonyi dalokat is hallgatunk!

Tegnap a mézeskalácsot kisütöttük.

Egyszóval karácsonyi a hangulat és mindenki nagyon várja!


Ajándékok:

A nagy(3,5 éves) kap egy fény és hangeffektes hurkos autópályát,első legó készletet plusz egy ilyet: http://www.youtube.com/watch?v=2sJt5PPRs_Y

A kicsi kap egy járássegítőt,első cipőt,fa építőkockát(amit még most csak rombol majd)fürdőjátékot.

Azon kívül ketten közösen kapnak még egy kormányozható szánkót(már csak hó kellene hozzé:)

Nagyon várom már a kis pofijukat mikor meglátják az ajándékokat meg a fát!

2013. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Az én lányom 3 éves, egy lego friendset kap, és egy gyerek sminkasztalt :) olyan kis noci a csoppom, folyton lopkodja a ruzsokat a táskámból, kormmot festunk, és osszehangoljuk a ruhánkat a kormunk színével
2013. dec. 16. 07:24
 14/26 anonim ***** válasza:

Igen, már nagyon várom, mi is nagy készülődésben vagyunk. 5 és 3,5 évesek amúgy a gyerkőcök.

A nagylány gelartit, playmobil tündéres szettet kap és egy pónis ágyneműt, a fiúcska pókember ágyneműt, playmobil lovagos szettet és járműkészítő legot kap. Ezen kívül közös ajándék nekik egy társas és egy nagy playmobil vár katonákkal és kiegészítőkkel - ez utóbbi évek óta várja a padláson, hogy végre használatba vehessék, és végre eljött az ideje.

ezek a mi+nagyszülők+nagynénik ajándékai összesen.

2013. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

én már várom,mert már szeretném látni a fiam örömét

24-én az én szüleimnél leszünk,25-én én dolgozok reggeltől estig a fiúk ketten lesznek itthon,26-án a férjem Nagyszüleihez megyünk,de éjszakára megyek megint dolgozi

amit kap:tőlünk tabletet,de ez a fiam és az én közös ajándékunk

szüleimtől a repcsikből rozsdást,ami repül

egyik Déditől kukabúvár kukás kocsit

másik Déditől társast és repcsis tányérkészletet pohárral

Anyósomtól egy gyurma készletet

Tesómtól egy nagy scoby-doo figurát,meg még pár meglepit,azt még én sem tudom

ja és négy éves a fiam

2013. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
4 évesnek tablet?minek? szerintem még 16 évesnek is felesleges de te tudod
2013. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

nekem a 16 éves lányom hajsütővasat és kiskutyát kap

a 10 éves lányom tv játékkonzolt és ruhákat

a 2 éves kisfiam pedig ruhákat, autót, építőkockát, és egy autós ágyat kap:)

2013. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

gyerekeknek

legidősebb egy társasjátékot kap,és egy tudományos játékot,

középső,tudomány és játék sorozatbol az egyiket,

kislányom miniegeres puzzle ,és egy társast,ismerjük meg az évszakokat,illetve a kislányom és a kisebbik fiam közösen egy hot wheels maxi pályát kapnak .hogy várom e a karácsonyt nem tudom ,nem gondolkoztam rajta.

2013. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Lányom 21 hónapos, benti csúszdát kap (üvöltött az Auchanba mikor mennünk kellett és látta,hogy a csúszda marad...itthon kartonból csináltunk neki mini csúszdát és azon gurigatja le a játékait egész áldott nap :D).

Ezen kívül babakocsit, építőkockát, puzzle-t, mondókás könyvet,rajz-festő készletet, kis konyhát + felszerelést, csajos autópályát kap kisautókkal.

Nagy a rokonság összességében kapja ezt mindenkitől.


Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek:)

2013. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem igazán várom... :(

3 éves kislányom karácsonyra Duplókat kap. Eddig van 1 nagy állatkert, egy kis vödrös, és egy 85 darabos doboz . Ja, meg egy táskában külön pár állat, ember és kerítés...

Ezen kívül fa vonatszettet, Bogyó és Babócás könyvcsomagot, 2db APG-t, valamint egy mondókáskönyvet szereztünk be. Még nézegetek neki. Ezeket tőlünk+ anyóstól kapja karácsonyra és szülinapra. ( dec 20-án van a szülinapja). A családból mástól szerintem nem fog kapni.

2013. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!