Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen indokokkal veszik fel...

Milyen indokokkal veszik fel a gyerekeket (2 évesen) bölcsődébe?

Figyelt kérdés
A jelentkezési lapon meg kell indokolni. Mit lehet ide írni azon kívül, hogy mindkét szülő dolgozik, mert apa keresete nem elég...???
2009. nov. 24. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szobatiszta,akkor nem veszik fel
2009. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

BÖLCSI!!!! Halló kedves előttem szóló!

bölcsiben ez nem problma, te az ovira gondoltál. Bölcsibe 6hós kortól kerülhet egy baba, tőle igazán nem lehet elvárni a szobatisztaságot.)



egyéként ez bőven elég a felvételhez.

2009. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocsi:)Amikor még én jártam bölcsibe,akkor nem lehetett,csak annak,aki szobatiszta.Vagy lehet,h máshol lehetett,de a mi bölcsinkbe nem.És csak 2éves kortól lehetett oda járni.


Télleg 6 hónapos gyerek lehet bölcsis??? :O Ezt nem gondoltam volna!

2009. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Simán elég!

Miért mit akarsz még odaírni?


Egyébként manapság kell hozzá munkáltatói igazolás, hogy tényleg dolgozik az anyuka?

(Fiam 8 éve volt bölcsis, én akkor nappali tagozatos diák voltam.)

2009. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert mindenki azzal jön, hogy nem elég jó előre feliratkozni, nyomós indok is kell, mert akár el is utasíthatják a jelentkezést.
2009. nov. 24. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajna segíteni nem tudok, hogy mit kellene még beleírni, de bizony nálunk is elutasítják, ha van hátrányosabb helyzetű jelentkező. Értem itt, hogy ahol anyuka meg apuka mondjuk 150 ezret keres akkor tuti nem veszik fel, mert van más, akinek jobban kell a pénz eltartani a családot. Annyi a gyerek itt, hogy egyszerűen szelektálnak, hiába irattam be egy évvel előtte. Azt mondják, hogy nem kötelesek felvenni, nincs hely stb.
2009. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor 3 hónapos volt a fiam,akkor mentünk jelentkezni.Majdnem 2 lesz mire megyünk bölcsibe és én is azt írtam a jelentkezési lapra indoklásnak,hogy vissza kell mennem dolgozni.Várólista van 2.helyen állunk.Nem feltétel,hogy szobatiszta legyen.
2009. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is nemsokára feliratkozunk,pedig még pocakban van,de nagyon nagy a várakozási idő:(

Amit neked tudok mondani,az az,hogy odaírod pluszban,hogy közelben nincs nagyi:)Bébiszitterre meg nem telik...ennnyi talán elég nekik.Ha nem,amúgy meglehet kicsit kenni őket,tudom csúnyán hangzik én is utálom ezt,de ha muszáj visszamenni dolgozni akkor muszáj:(


A&A

2009. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bölcsnek semmi köze ahhoz hogy mennyit keres az anyuka, apuka. Beírhatod még azt is hogy nincs segítséged (gondolok itt a nagyszülőkre) akire rá tudnád bízni a gyereket amíg ti dolgoztok.
2009. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, beadtam a jelentkezési lapot, remélem rendben lesz. Igen, ráírtam, hogy nincs aki vigyázzon rá, mivel valóban nincs, a legközelebbi rokonunk is 300 km-re van...Júniusban értesítenek.
2009. nov. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!