Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti, hogy reagáltatok volna erre?

Ti, hogy reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés

Apám minap azt mondta,gpogy rajtam biztosan megfog látszani a terhesség.Hogy nagy darab leszek majd.Mert,h ő engem még mindig kislánynak tart,és ezért.25éves vagyok.Normális alkatom van.Annyi,h széles a csípőm.Eddig még nem híztam.

Én nagyon kiakadtam ezen,nem vártam,hogy majd pont apám mond ilyet!


2013. febr. 15. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

istenem...tombolnak a hormonok!!!!!!

ne vedd a szivedre

2013. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a párom, ha ennyit eszek, nem leszek valami csinos kismama:D de igaza volt, nem szívtam fel magam:) csak nyugi:))
2013. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne akadj ki. Ilyenek az apák. Biztos nem bántani akart vele. Te akkor is a kislánya maradsz ha 45 éves leszel.Hidd el szeret téged,szerintem az életénél is jobban és nagyon félt főleg ha az első babáról van szó. Az első unokáról:))))
2013. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ezen nem akadnék ki, majd megmutatod neki, hogy nem leszel nagydarab, mert odafigyelsz magadra. Ha meg mégis, akkor legfeljebb igaza volt. :)
2013. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos, nekem a barátnőm mondta anno, hogy biztosan nagyon elhiszik majd a terhesseg alatt es utána. Hiztam is 20 kilót a terhességem végére - csak a hasam a es a mellemre ment minden, a szules másnapján pedig csak 5 kilóval voltam több, az is a mellem miatt, ami 75Brol 105Cre nőtt....
2013. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A magyarázat annyi, hogy férfi, és épp nem gondolta át, amit mond. Nem értenek a női lélekhez, sajnos. Max. megtanulják életük során, mit és hogyan kell mondani, de nem érzékenyek az apróságokra. Ő most lazán elmondta, amit akart,és ez megérintett. De nem akart ő bántani, csak férfi. :P
2013. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első babámmal 30 kilót szedtem fel, mint kiderült a hormonok miatt, ő fiú lett, a másik kettővel, ők lányok, csak 10-12 kilót híztam. Anyám az első terhességem alatt folyton azon röhögött, hogy még a fülem is dagadt (mindig vékony lány-nő voltam a magam 50-52 kg-al). Amikor látta, hogy a 30 kilót 9 hónap alatt leadtam és újra karcsú vagyok, akkor jött azzal, hogy majd a 3. gyerek után elhízok... na most 6 éves a legkisebb és 55kg vagyok, most azzal súvasztja a fejem, hogy majd 40 éves korom után fogok elhízni...én elhiszem, hogy csupa szeretetből mondja, de néha nagyon elegem van belőle :).
2013. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én férjem azt mondta nekem, ha ennyit eszek, a végére gurulni fogok, és kis röfi leszek :)

Hát nem lett igaza, maximum a hatalmas pocim miatt, jó nagy babánk született ugyanis :)

3 kg híztam összesen, mert az első 14 hét leolvasztotta a zsírraktáraim nagy részét :)


Ne foglalkozz vele, akkor sincs semmi, ha igaza lesz, de figyelhetsz rá, hogy ne legyen....

De egyébként a férfiak nem fogják fel ilyenkor milyen bántóak tudnak lenni....

2013. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. A pasik (nagy része) érzéketlen, vagy legalábbis cseppet sem annyira érzékenyek, mint a nők és mondanak mindenfélét.

Én Karácsonykor jelentettem be szüleimnek, hogy állapotos vagyok - illetve nem mondtam, hanem az üdvözlő kártyába ragasztottam a 6 hetes UH-os képet és anyunak aláírtam, hogy "Nagymama leszel", apunak meg hogy "Nagypapa leszel"... és a reakció... Anyu azt mondta, hogy "Mi ez? Felhő?", mire apu: "Nem, ez zivatarfelhő." - és konkrétan egyikőjük száján sem csúszott ki azóta sem, hogy örülnének neki, vagy a "Gratulálok!".

De férjem és anyósomék jól fogadták, úgyhogy nem szívtam annyira mellre a dolgot.

2013. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Apám mindig is ilyen volt,mindig betudott szólniés mindig megbántott velük.Kezdek beletörődni.Odafigyelek és vigyázni fogok,hogy ne hízzak sokat csak a babát. :)
2013. febr. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!