Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok amikor 20...

Mit csináltok amikor 20 hónapos kisfiatok üvölt az ágyban a délutáni alváskor, mert egyáltalán nem akar aludni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
18 hós,szerencsére elfárad és álmos mire az alvásidő jön,általában.Meg Ő az,aki szól,hiv szopcsizni,h menjünk alukálni:-)Lehet nem elég fáradt a Kicsid,azért nem akar aludni.Sztem feküdj Te is mellé,és öleld magadhoz,simogassd az arcát,s biztos álomba szenderül:-)
2009. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

elég fáradt vagy hisztiből nem akar aludni?

mert ha hiszti miatt, akkor hagynám, kijönnék. úgyis elalszik, ha fáradt.

ha még nem álmos, akkor kihoznám....asszem...

2009. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen egyszerű lenne :( Már próbáltam, de semmi nem jó neki, jó alvó Ő is, de mostanában csak 1 órát alszik délután. Egy alternatívát sem fogad el (nyuszik, autók az ágyban, együtt alvás a nagyágyban...) ha kiveszem rögtön rohanna ki a szobából és csak üvöltve kóborol...hát elkezdődött a dackorszak?
2009. dec. 2. 13:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ilyen, és ő csak 30 percet alszik. Én elringatom. Megfenyegetem hogy ha nem alszik, megy a babakocsiba aludni, bekapcsolok valami szép zenét és egy 10 perc múlva alszik is. Így könyebb nekem is és Ő sem ordít. Muszály aludnia, különben kibírhatatlan.
2009. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fél órát bírtam, közben többször bementem hozzá, elmondtam mit akarok...nem használt...aztán kihoztam...azóta minden ok, motorozik, jön-megy. Remélem ez egyszeri és megismételhetetlen volt :-D
2009. dec. 2. 15:00
 6/16 A kérdező kommentje:
13 órás egész napos ébrenlét után este újrakezdődött a cirkusz ;(. Apa vállán nyugodott csak meg és aludt el vele a nagyágyban, ahonnan visszacsempésztem a kiságyába... ugye holnap nem ismétlődik ez meg?!? Elég következetes vagyok, de az alvásprobléma nem tudom, hogy a hiszti kategóriába tartozik-e????
2009. dec. 2. 22:59
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
türelem és kitartás!!:-)lehet alvásciklus-váltás van most neki:-)a legjobbakat!
2009. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el, ma uazt csinálja, mint tegnap ebéd után ;(. Nagyon sajnálom Őt és nem tudom mit csináljak???
2009. dec. 3. 13:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nem vagy egyedul!!!!!! Mintha en irtam volna ki a kerdest!! A lanyunk januarban lesz 2 eves, 1 honapja horror a delutani es esti elalvas is. Sot mostanaban ejszaka is felsir, van hogy tobbszor. Az apja nem jo neki, csak en. Ugy alszik el a kisagyban (nem racsosban, mert majusban jon a kisteso es idoben at akartuk szoktatni) hogy allandoan nekem kiabal Anya, anya.. en ulok a fotelban, es enekelem neki a tentebabat. Egesz jol lehet mar beszelni vele, es most a Telapot "hasznalom" fel, hogy azoknak hogy csoki-mikulast akik szepen alszanak. Total kivagyok :(( Kozben meg anyu mondja, hogy bezzeg en kiskoromban mar ennyi idosen magamban eljatszogattam vagy elaludtam. SZeptember ota nem cumizik, irto konnyen szokott le, az nem lehet a gond. Az agyarol meg mindig nem jott ra, hogy le tud maszni.. Probaltam mar otthagyni sirni, de a ferjem benezett ra es mondta, hogy ez a gyerek mar remeg a bogestol. Ennel jobban nem tudom napkozben lefarasztani, delutan/este mar be se kapcsolom a TV-t nehogy ijesztot lasson.

Varom en is a megoldasokat!!!

2009. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nálunk fogalmam sincs mi történhetett. Simán aludt du. meg este is, csak kedd óta van ez. Tegnap este az apukája ült a rácsos ágy mellette és mesélt. Abba belealudt kb egy óra alatt. Most én is ott maradtam vele (pedig nem tartom jó ötletnek, mondjuk már azt sem, hogy hagyjuk sírni...már magam sem tudom, mi a jó), próbáltam mesélni, de csak üvöltött, hogy apa, autó, adda azaz add ide. Aztán egy óra üvöltés után bealudt. Pedig ma 5.45-kor kelt, tegnap is össz-vissz 9 órát aludt, pedig egy ilyen korú kisgyerek simán lealussza még a 12-14 órát..amivel eddig nem is volt gond...
2009. dec. 4. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!