Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leánykám hamarosan 2,5 éves...

Leánykám hamarosan 2,5 éves lesz, nem ismeri az apja felőli nagyszülőket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát, egyáltalán nem ismeri a férjem szüleit a lányom, de hamarosan mennünk kell egy eseményre, ahol ott lesznek ők is. Nagyon meg fog zavarodni a gyermekem, ha mondjuk neki, hogy ott van mama, papa menjél köszönj nekik? Hogyan viselkedjek majd? Már tiszta ideg vagyok emiatt, pedig több, mint egy hónap múlva lesz ez az esemény.

Köszönöm a segítségeteket, válaszaitokat.


2014. jan. 18. 13:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Engem amúgy zavar, mivel én elég családközpontú közegben nőttem fel. Bár a férjem mindig mondja, hogy nem a mi szégyenünk ez a "helyzet". Na nem is emésztem magamat emiatt, csak gondoltam leírom, hátha az elkövetkezendőkben valakinek ilyen kérdés találna eszébe jutni.


Mégegyszer köszönöm a válaszokat!


Szép napot mindenkinek!

2014. febr. 19. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!