Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyerkőce is "zizi, gagyás"...

Más gyerkőce is "zizi, gagyás" a mai napon?

Figyelt kérdés
4,5 éves a kisfiam. Komolyan alig várom már az estét, hogy lefektessem. Imádom, de ma nagyon zizi volt. Hiszti minden hülyeségért, egy valamit nagyon sokszor el kellett neki mondani, mást csinált helyette vagy nem csinálta. Nem játszott/játszottunk egy valamivel csak. Kb.10 percig. Csinálta a hülyeségeket. Most éppen elvan, de nem tudom meddig:-)
2014. jan. 18. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is. 3,5 éves, és nem szívesen írom ezt, de ma egyszerűen elviselhetetlen. Már rég kinőtt a hisztikorból, de ma kb. öt alkalommal verte ki a balhét mindenféle piszlicsáré hülyeségen. Kezdtem kétségbeesni, de a kérdésedből úgy tűnik, tényleg lehet ma valami a levegőben.
2014. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszinte ma idióta a 2,5 éves fiam,ráadásul nem aludt délután pedig majd összeesett,már 1 hete nem alszik,tiszta fáradt,teljesen lökött volt.Végre et tudtam tenni aludni,hát felüdülés.
2014. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pár napig ilyen volt 5 éves kisfiam, aztán tegnap éjjelre belázasodott...

Nálunk akkor ilyen, ha bujkál benne a betegség.

2014. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igeeeeeeen, jelentem, nalunk is ez volt ma!!!!! 2,5 es 4,5 évesek a kisfiaim.....a nagy mar néha nem alszik, de a kicsi mindig.....es ma ő sem aludt,nem tudom mi volt ma Velük!!!! Remélem ma kitomboltak magukat es holnapra visszaallnak....
2014. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én 3,5 éves fiam egész héten nem aludt az oviban(pedig mindíg szokott)de tegnap tetőzött a dolog szinte teljesen úgy viselkedett mint aki megkattant!

Hát az 1 évesemről ne is beszéljünk:napközben még 3 órákat alszik délbe no ez helyett a héten minden nap csak 1 órácskákat aludt,mondanom sem kell hót koki nyügi volt de ha délután próbáltam volna még altatni babakocsiban csak vonyított,visított!

Szerintem egész héten valami front lehetett ami tegnap extrán hatott!

Viszont ma durmolt mindkettő édesdeden délben, a nagy 2 órát a kicsi 3,5 órát..no meg persze velük én is:),az egész heti fáradalmat ki kellett pihennem mert azthittem Tiszának szaladok már.

2014. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Ma pedig tündérek voltak, semmi baj nem volt Velük!!!! :-)))))
2014. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok,hát nekem tegnap ugyanolyan volt,mint szombat vagyis még rosszabb ...:(
2014. jan. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kisfiam vasárnap már már normális volt, meg ma is
2014. jan. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!