Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő akinek a...

Van itt olyan szülő akinek a gyereke 8 éves és egyáltalán nem eszik húst és soha nem is evett?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek ilyen fiút. most 12 éves és 3 évesen magától jelentette ki hogy ö nem birja megenni a húst és igy is volt hiába probálkoztak. A családban mindenki eszik húst, 3 tesója is szülök is ö egyedül nem.
2014. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő is mondja hogy undorító mi meg eröltetjük szegénynek.ez kell a szervezetének.Viszont sok tojást ,zöldséget,gyümölcsöt eszik.Nem beteges egyáltalán.De aggasztó nagyon....
2014. febr. 2. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van.Ahogy ki tudta válogatni a kajából,kb 2-3 évesen,azóta nem evett húst.Mindenki más igen.Nem is volt erőltetve.Aztán 10 évesen egyszer maga elé húzta egy vasárnap a csirkepörköltös lábast ,és egyedük befalta az egészet. Azóta eszik húst.
2014. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne eröltesd, nem véletlenül van ha valaki valamit nem kivén, sokszor pl kiderül hogy enzim hoény miatt érez igy mert a szervezet automatikusan jelez hogy neki ez nem jó. Butaság eröltetni föleg ha máshogy elég fehérjét fogyaszt.
2014. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem se eroltesd, en magamrol tudom, hogy neha keptelen vagyok megenni, jonnek ilyen idoszakok. Most terhes vagyok es keptelen vagyok ranezni, pedig elmeletileg kellene, de eszek masmodon feherjet
2014. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Unokatesóm fia mondjuk még csak 5éves lesz, de még a darálthúst kis kiválogatni, hogy olyan élelt esznek. Persze anyukája már nem foglalkozik vele, nem erőlteti neki, leginkább csak rizst és tésztát eszik a kicsi.
2014. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vegetáriánizmus az egészség kulcsa.

Az orvosok alaptalanul erőltetik a húsevés ideológiáját. A régi emberek szervezete még le tudja győzni a húsfogyasztás ártalmait -ahogyan a pálinkát is a stramm szervezetű paraszt emberé, persze azt a marhaságot is elhiszik sokan, mintha a dohányól, meg a pálinkától élt volna 90 évet "a Pista bá", holott inkább ANNAK ELLENÉRE(!)(nagyon nem mindegy)-, de a mai szennyezett világban sokkal kevesebben, sokkal kevésbé tudják ellensúlyozni a húsevés ártalmait.


A tojás pedig a hurutos betegségek egyik legfőbb melegágya. (Nem csak a nyers. És nem a tojásporra gondolok.)


A pici gyerek még ösztönből érzi az állat stresszét, amit a vágóhídon átélt.


Amióta vegi vagyok, akadt ritkán szitu, h tudtomon kívül hús volt a kajámban, vagy disznózsír, és órákon belül éreztem azt a gyötrelmes rezgést, lelki vibrációt, amit a vágóhídon átélnek szegény állatok... mire kiderült, mi volt a kajámban... hát ezért.


Egy pici gyerek érzékei meg még tisztábbak, bár hamar megszokják a természetellenes dolgokat.


A szokás sajnos nagy úr... de van kiút belőle.


Több családot ismerek, ahol mindegyik gyermek vegi, és majd kicsattannak az egészségtől, az ovisok is, az iskolások is.


Persze a világon mindent lehet jól is, rosszul is művelni, de nem mindegy, honnan hozzuk fel a szintet. A hús evést csak kevésbé ártalmasabb módon lehet csinálni, de igazán egészségesen soha - ott az a tét, hogy elég erős-e az ember/gyerek szervezete ahhoz, hogy tünetmentes marad-e a húsfogyasztás ellenére, vagy sem. (Miközben évtizedek alatt ez esetben is szépen ilyen-olyan lerakódások, miegymás keletkezik a szervezetben.)


A vegetáriánizmust is lehet ügyetlenül, hiánybetegséget okozva végezni, de kis odafigyeléssel, önkísérletezéssel, és általános ismeretek elsajátításával a kiváló egészség lehetőségének alapköve a vegiség. Ezt nagyon komolyan mondom.


20 éve vagyok vegi. Komoly, egész gyerekkoromban tartó emésztési problémámból gyógyultam ki emiatt.

2014. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!