Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szólnátok anyósotoknak, ha...

Szólnátok anyósotoknak, ha lejárt édességet hozna a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
már 2 szer fordult elö, hogy 2-3 hete lejárt az édesség amit hoz. mit csináljak? azért,hogy neki tessen, azért egye meg a gyerekem. ti szolnátok?

2014. febr. 10. 14:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
férjemnek tegnap este csak szoltam, elvégre az ö anyja, hogy mondja meg neki, ne hozzon lejárt szavidös ennivalót a gyerekeinknek. meg hát, hogy még fel is van bontva.
2014. febr. 11. 12:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, szólnék.
2014. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is szólnék de nem bántóan.

Az én szüleimnél is teli van a spájz lejárt szavatosságú dolgokkat és ők is mindig ott keresgélnek ha mennek valamelyik unokához látogatóba. Persze vannak frissek is! De mikor ott vagyunk (sajnos ritkábba mint szeretnénk a távolság miatt) akkor sokszor dobálok ki cuccokat.

És abban biztos vagyok, hogy az ő részükről semmiféle rosszindulat vagy fukarság nincs mögötte, egyszerűen túl sok felé kell figyelniük. (sajnos)

Ezt viszont neked kell tudnod, hogy milyen az anyósod, mi az, ami emögött bújhat.

Másrészről attól függ, hogy mi az, aminek lejárt a szavatossága. Tejtermék, romlandó egyértelműen nem adnám a gyerekemnek. De egy csokit vagy nápolyit 2-3 hét lejárati időn túl, simán, annak semmi baja.

2014. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!