Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még olyan szülő,...

Van itt még olyan szülő, akinek 3-4 év körüli gyereke semmi mást nem hajlandó játszani, csak szerepjátékokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy örülnöm kellene, hisz fontos és jó dolog a szerepjáték, de kicsit aggaszt, hogy semmi más nem érdekli. Korábban imádott kirakózni, és jó néhány játékba bele lehetett vonni, de kb.fél éve csodaszámba megy, ha mást is hajlandó játszani. Még gyurmázni, festeni is úgy szoktunk, hogy ő xy, én meg yz. Normális ez?
2014. febr. 22. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak is volt ilyen időszaka. Nem foglalkoztam vele, nem aggódtam, hogy semmi más nem érdekli (hónapokig). Most meg épp ott tartunk, hogy mindent csinál, csak nem szerepjátékozik. :)

5,5 éves

2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, mindig változik valami, a mi kislányunk régebben csak a könyveket nézegette, semmi más nem érdekelte, akármilyen játékot is vettünk neki. Most lesz 3 éves a kislányunk és ő is szinte csak szerepjátékokat játszik. Ha mást játszunk, a vége az, hogy bekapcsolódnak a pónik pl és átugorják a gyurmagilisztákat... Előbb-utóbb majd kedvet kap más játékhoz is.
2014. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, kicsit megnyugodtam!
2014. febr. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!