Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam a fogtündértől egy...

A kisfiam a fogtündértől egy lego elitrendőrséget kért, hogy magyarázzam meg neki hogy ez drága ajándék?

Figyelt kérdés
Mármint azt tudja hogy drága, csak a tündérnek ez miért is számít? Keret éppen lenne rá, de basszus a gyereknek 20 foga van, és ha a többi is ilyen költséges lesz?:)
2014. márc. 6. 07:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Az én lányom is bejelentette az első foga kiesése előtt, hogy ő egy barbi babát kér a fortündértől. Gyorsan megbeszéltük, hogy ez problémás lesz, mert a fogtündér a kulcslyukon keresztül közlekedik, olyan pici, és ott ugye nem igazán fér be egy barbi, meg hát el sem bírná. Csak apró ajándékot tud hozni (volt már nálunk matrica, képeslap, 100-ért karkötő, új fogkefe...) Azzal is tisztában van, hogy a fogtündér csakis az egészséges fogakért hoz ajándékot, a lyukasért nem. 1 tömött foga van sajnos, de tudja, hogy ezért semmi nem jár (bár szerintem mire az kiesik, már amúgy is képben lesz:)), és így tudom ösztönözni, hogy ha épp fáradt a fogmosáshoz, hogy ugye nem akarod, hogy a másik is kilyukadjon és ne kapj érte semmit?
2014. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítőkész válaszokat,és igen, kedves soakdik, az elit rendőrséget egy ovodás csoporttársának hozta a fogtündér, onnan az ötlet a gyereknek, hát majd meglátom, melyiket emészti meg könnyebben- ja és neki nincs rossz foga, úgyhogy ezzel baj nem lesz.
2014. márc. 6. 14:03
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
sokadik vagyok... akkor te is érted mi ezzel a problémám ;)
2014. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos engem is beszippantott a fogtündér, pedig nem akartam, de mondta a gyerek hogy fogtündér pedig van. Ez van :-) Az hogy kicsit bír ez az jó ötlet szerintem is (csak nehogy gyémántgyűrűt kérjen :-) ) De nálam amúgy simán bejött a télapónál, hogy tőle csak apróságat lehet kívánni, drága nagy ajándékot meg Jézuskától, így fogtündérre se vár nagyot, illetve ami belefér a pici dobozba amibe kirakjuk a fogat. Legutóbb egy 60ftos mini noteszt meg egy lovacskás ceruzát kapott, nagyon örült neki!
2014. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!