Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted ez hülyeség vagy...

Szerinted ez hülyeség vagy apuka gobdolkodik rosszul?

Figyelt kérdés

Még csak másfél éves a fiunk, még nagyobb kiránduláson nem voltunk vele, de mondtam a férjemnek ha később megyünk vele kirándulni, teszem azt állatkertbe akkor a gyerek kezére felírnám a telenfonszámunkat, arra az esetre ha elveszne. Erre kikelt magából hogy olyan biztos hogy nem fog előfordulni, mert egy jó szülőnél nem veszhet el egy gyerek. Hogy ő úgy fog figyelni a gyerekre hogy nála biztos hogy nem fog elkavarodni és hogy ez mekkora hülyeség.

Tényleg az lenne?


2014. márc. 16. 19:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Gondolkodik* bocsi.
2014. márc. 16. 19:22
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ártani nem árthat.

Az én szüleim nagyon is gondosak voltak, mégis elindultam egy apáméhoz hasonló nadrág után egy kórházban. Ott szerencsére visszavitt a pasi, de jó 10 percig pánik volt, hogy hova lettem.

2014. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kezére nem sok értelme van ráírni, mert 2 per alatt lejön. Lehet kapni helyes kikarkötőket erre a célra, de mondjuk én is hülyeségnek tartom.
2014. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem hülyeség,jobb félni mint megilyedni,viszont a karkötő jutott nekem is eszembe h az jobb ötlet!
2014. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy vidamparkban vesztettuk el az akkor 3 eves fiunkat.Elkeritett ugralovarbol jott ki,raadasul a felugyelo nyitott neki ajtot.Ez nehany masodperc alatt tortent,a ferjem fonoke integetett nekunk,igy egy pillanatra elfordultunk.Mire visszafordultam a fiam mar sehol sem volt.

Szerencsere emlekezett ra hol parkoltunk, az autohoz ment vissza.Ehhez viszont elhagyta a vidampark teruletet,atment az uton,elsetalt nehany tomott kavezo elott mezitlab, a cipojevel a kezeben egyedul,es senki nem allitotta meg,amig egy baratunk boltja ele nem ert,ahol az autot hagytuk.

Nem lehet szavakba foglalni amit akkor ereztem.Azt hittem megorulok.Hiaba kerdezgettem a vidampark alkalmazottjait es a jaroleloket,nem lattak-e veletlenul egy 3 evest egyedul setalni,senkinek nem tunt fel.Vegul a ferjem rohant vegig az utvonalon ahol jottunk,o talalta meg.A fiam a leheto legnagyobb nyugalommal vart minket az autonal.

Azt hittem,hogy ilyen velunk nem tortenhet,de azota kimondottan jo otletnek tartom a karkotot a telefonszammal.

2014. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bababoltokban lehet kapni erre a célra készült, többször felhasználható karkötőt. Nekünk is van. Sőt, van olyan hely (pl tengeri hajóút), ahol a beszálláskor az az első (kikerülhetetlenül), hogy a gyerekek névvel és kabinszámmal ellátott karkötőt kapnak.
2014. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5 éves volt a fiam amikor majálison akkora tömeg volt, hogy hiába fogtam a kezét, elsodorták mellőlem .

Akkor nagyon jól jött volna, ha van egy ilyen karkötő a csuklóján a telefonszámommal

2014. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Másfél évesnek szerintem is hülyeség, még nem tud elveszni,később inkább szalagot tegyél de azt se úgy mint a szomszéd még a 10 éves gyerekre is tesz falun ahol minden második ember különben is tudja kinek a gyereke. Szóval ésszerüen.
2014. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer az öcsém veszett el,bár már rég volt,10 évvel ezelőtt.Anyukám akkor úgy csinálta,hogy az öcsémnek volt egy imádott baseball sapkája,és abba írta bele a telefonszámát,és a nevét.Mikor eltűnt,akkor is rajta volt a sapka.Elmondtuk neki,hogyha gond van,eltűnne vagy bármi,akkor a sapkába van anya neve,és száma.

Mikor elveszett,és megtalálta egy férfi,akkor elmondta neki,hogy anya száma,és neve van a sapkába,és felhívták anyukámat,és szerencsére nem lett gond.

Szerintem nem hülyeség,de én is a karkötőre szavazok inkább.

2014. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

mindkettőtöknek igaza van. ha figyeltek rá azért egy állatkertben nem nagy ördöngősség nem elveszíteni :) főleg ha ilyen kicsi, többnyire apa nyakában ül vagy babakocsiban vagy épp a kezét fogod :)


viszont neked is tök igazad van, én egy piacon hagytam el a fiamat :( 1 éves volt, nekem meg csak 2 kezem, egyikben a vásárolt cuccok, másik kezemmel meg fizettem, így elengedtem... szerencsére 1 perc múlva a karjában hozta egy nő, hogy nem hiányzik-e a gyerek :)

szóval tényleg egy pillanat lehet az egész.

én amúgy megtanítottam a gyereknek amint tudott beszélni a nevünket, címünket, most már a telefonszámomat próbálom neki tanítgatni, de ez nem igen akar összejönni :)

2014. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!