Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy két kisgyereke...

Szerintetek egy két kisgyerekes apuka megengedheti ezt magának, nagyon bánt?

Figyelt kérdés
külföldön vagyunk, már több hete a gyerekekkel (mármint Mo.on vagyunk csak külföldön élünk) 4 nap múlva utazunk haza, férjemmel összevesztünk tök hülyeségen de mégis, azt mondta hogy amíg haza nem megyünk kikapcsolva lesz a telefonja. Hiába mondom h szerintem ez nem oké, azt se beszéltük meg hogy feljön e értünk a reptérre, vagy hogy mit kellene vennie hétvégén mielőtt hazamegy. Bármi történne nem tudnám elérni, értem hogy rám mérges, de még is csak itt vagyok két pici gyerekkel teljesen kiszolgáltatott helyzetben...
2014. jan. 24. 08:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem a történetet. Ki van külföldön? Te meg a gyerekek? A férjed máshol van?
2014. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
bocsánat, tehát külfölödn élünk ő otthon van, mi Mo.on nagyinál 3 hete.
2014. jan. 24. 08:30
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Neked Magyaroszág a külföld, ahol most vagy a gyerekeekkel? A férjed hol van? Veletek? Vagy ő otthon maradt (azaz nem Magyarországon)? Vagy mi van??? Bocs, de nem értem.
2014. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Az zavarja hogy hazajöttetek? Vagy miért mérges!?
2014. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem engedheti meg magának.
2014. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Most már értem, akkor jól próbáltam kivenni, hogy mi a helyzet. Majdcsak megbékül és elérhetővé válik a férjed. Gondolom, hogy csak érdekli, hogy mi lesz veletek addig.
2014. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen külföldön élünk, eljöttünk Mo.ra nagyokhoz látogatóba, férjem otthon maradt külföldön dolgozni. Én sose merném megtenni mint anya hogy napokig elérhetetlen vayok úgy h a gyerekeim 1000 km-re vannak....hiába sértettség vagy akármi, szerintem ez felelőtlen viselkedés. :(
2014. jan. 24. 08:36
 8/29 anonim ***** válasza:
17%

MEgvárod, amig megbékül.


Szerintem igen gyerekes a viselkedése, de azért eléggé feldüithetted, ha ennyire megsértödött.


Azt meg, hogy mikorra menjen értetek, meg tudod neki táviratozni is.


(Egyébként régebben senkinek nem volt mobilja, és mégis el tudtak az emberek akár 3-4 gyerekkel is boldogulni akár vonaton utazva is, nemhogy repülövel.)

2014. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
mobil előtt két 3 év alatti gyerekkel meg egy elérhetetlen férjel télen amikor ónos eső esik jogsi nélkül valószínüleg nem vállalkoztam volna erre az útra.
2014. jan. 24. 08:41
 10/29 anonim ***** válasza:
Igen, felelőtlen, de én biztos nem keresném és nem mondogatnám neki. Tudhatja ő azt nagyon jól. Inkább akkor sem reagálnék, ha ő keresne. Igaz ez is gyerekes, de legalább kicsit jobban érezném magam.
2014. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!