Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves kislány fürdetés...

2.5 éves kislány fürdetés ügyben már tehetetlen vagyok? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
2.5 éves kislányomat már több,kb.fél éve lehetetlenség este fürdetni.Semmi baj,baleset nem történt ami vízzel kapcsolatos,nyáron még nyakig a Balcsiban élvezte a vizet, de ősztől minden megváltozott.A hajmosás eddig sem volt nagy kedvenc, de az változatlan.Ha fürdésre kerül a sor üvölt,fájdalmasan nyafog,üt is engem,nem mer vagy akar leülni se a vízbe,így meg mindig félek, hogy közbe nehogy elcsússzon stb.Tényleg nem lehet bírni már vele,hajmeresztő amit csinál....Ezért soha nem kapott még ki, csak mondtam, hogy szomorú vagyok stb., meg magyaráztam minden félét, de már nem tudom lehet-e még rosszabb.Ennek ellenére minden nap fürdik, heti egyszer hajat mosunk.Fogmosás sem egy leányálom....Ha van valakinek tapasztalat, ötlete kérem írjon!Köszönöm!
2014. márc. 23. 20:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

még azt lehetnek hogy beülsz vele a kádba, mármint te már bent vagy és a párod beadja a kádba neked, így hátha.....

mi a kiskádból való átszoktatást a nagykárda oldottuk meg így, mert nem akarta, a kiskádba meg már alig fért el :)

2014. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!