Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Acc mellett adható a prospan...

Acc mellett adható a prospan szirup?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mindkettő hurutoldó hatású, ezért nincs értelme a kettőt adni. Vagy ezt vagy azt. Csak este ne add, akkor köhögéscsillapítót adj.
2014. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemtudom hányszoros adagot írt a doki de ha pl délelött adod az ACC-t d.u meg a prospant akkor úgy jó viszont egyzserre a kettőt nem adnám mert lehet nagyon megköhögteti!
2014. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik nem hurutoldó, a másik meg csillapító?

Tehát az egyik köhögtetne, a másik meg csillapítaná?

Igazából ez csak rémlik, nem tudom, de ettől függetlenül én csak egyfélét adnék a gyereknek. A prospán szerintem jobb.

2014. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A prospan biztosan hurutoldó, mi ezt szoktuk használni, estére pedig sinecod-ot csillapításra. Az acc-t azt én megnéztem a neten, mielőtt válaszoltam volna, arra is azt írják, hogy nyákoldásra való. Tehát eszerint mindkettő ugyanarra van. Én nem adnám egyszerre, nincs értelme. De miért nem kérdezed meg kérdező az orvosodat vagy hívsz fel egy ügyeletet?
2014. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!