Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ha közel az ovi, és...

Anyukák! Ha közel az ovi, és csak 1 úttesten kell átmenni a gyerekednek, elengeded egyedül az oviba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 14:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem!! Nem engedném!!
2014. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most elsős a lányom, 7,5 éves, a 2000 fős faluban lakunk, és nem, nem engedném egyedül még most sem, oviba meg főleg nem engedtem volna. 10 perc séta a suli, 1-szer át kell mennie főúton, ahol zebra nincs, ellenben van egy csomó rohanó autós, aki munkába siet. Nem tudom, meddig tudom ehhez tartani magam, mert egyre jobban szeretne egyedül járni, van pár osztálytársa, aki egyedül meg, de én még korainak tartom. Én már gyerekkoromban is ugyanitt laktam és nagycsoportos koromtól (5 évestől) egyedül jártam oviba, majd suliba, 10 évesen pedig a 15 km-re levő városba. Soha nem volt semmi gond, de az már lassan 30 éve volt és most már nagyon más világ van. Úgyhogy én még egyenlőre várok.
2014. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Falu, nem falu mind1! Ne haragudj, de normális vagy????????????
2014. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sem lenne egyedül elengedni!!!!!
2014. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
11. Mi a f.ért jössz fel akkor ide olvasgatni???
2014. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A régi időben el lehetett engedni a gyereket.

Én most akkor sem engedném el, ha a szomszád házig kellene mennie kis jelző zászlót lóbálva.

Sok a hülye(köztük a kis kiváncsi gyerek)

Nem engedném el. Pedig nekem is milyen egyszerű lenne, hogy a kapuban egy nagy puszi, és mehetsz az oviba, én meg a melóba, és délután sem kéne szervezni ki hozza haza

2014. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Amikor a nagyobbom volt ovis, külföldön laktunk, kis faluban. Az ovisok reggel bevárták egymást az utcában, 4-5-8 gyerek, együtt indultak el, két utcára volt az ovi. Egyetlen úton kellett átmenni (minimális forgalom), de ott mindig állt reggel és délután csendőr. Délután is együtt jöttek hazafelé, soha nem volt probléma és nem is éreztem neccesnek a dolgot, biztonságban éreztem teljesen.

Most itthon lakunk, a kisfiamnak 5 percre van az ovija, de meg sem fordult a fejemben, hogy elengedjem egyedül. Ez teljesen más közeg, más világ....

2014. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nem engedném el, egy perc nyugtom sem lenne.
2017. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!