Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akar reggelizni. Mit tegyek?

Nem akar reggelizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kisfiam lassan másfél éves. Reggel kap egy kis babatejet (tényleg nem sok: kb. 150ml) a megszokás miatt. Utána, úgy egy óra múlva asztalhoz ülünk elé teszem a falatkát, cornflakset, virslit, joghurtot, péksütit, ami épp van, amit épp én is eszem. És max. egy-két falatot eszik, akármi is az aznapi kínálat. Egy nap csak egyfélét kínálok neki, ha egyáltalán nem eszik belőle, akkor sem adok mást. Én is leülök vele, és eszem. Ha apa itthon van reggel, akkor ő is jön. Eszünk előtte. De - bár minden másban utánoz, ebben nem akar. A többi étkezéssel nincs gond, szépen eszik, sőt egyedül eszik, villával, kanállal. Vacsorára elfogadja azt, ami reggel nem kell neki, szóval szereti.

Tíz körül eszik gyümölcsöt. Ehelyett sem fogadja el a reggeliféléket. Ti mit tennétek vele?


2009. dec. 21. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont múltkor kérdezte ezt itt valaki akkor megnyugodtam hogy másnál is így van. Enyém másfél éves, elég neki a reggeli tejci. Ő is max pár falatot eszik reggelire. Amíg így akarja így lesz. Nálatok sem gond, szerintem hagyd így ha amúgy meg eszik ebédet, vacsit, teljesen jó.
2009. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!