Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert ebredezik fel 21 honapos...

Miert ebredezik fel 21 honapos kisfiam a delutani alvas es az ejjeli alvas alatt?

Figyelt kérdés

Igazabol hetek óta ez van.

Este 8 kor tesszuk le, reggel 7ig alszik, de kozben este 8-12 ig es hajnalban is fel-fel ebred, dunnyog, ragja a kis-alvoallatat ( elaludni is igy szokott), pedig mi nem hangoskodunk, sot mi szoktunk ra felebredni. Nappal 1 tol szokott aludni 3-4 ig, szinte labujjhegyen kozlekedek a lakasban, semmi zajt nem csinalok, megis 20-30 percenkent fent van par percre.

Nem ertem miert. Rosszalvo lenne? Mar probaltam nezni hatha fazik, vagy melege van, de mindegy mit adok ra akkor is felebredezik. Enni nagyon jol eszik, ehes nem lehet. Mindig meg is itatom lefekves elott kozvetlenul. Amugy is sokat szokott inni. Kakilni is reggel es este zokott, az alvasok alatt szinte soha, es mindig tiszta penekaban teszem le.

Szerintetek mi lehet a baj?

Raadasul az elmult 1 hetben estenkent ha letesszuk haragosan dunnyog, majd sirva fakad, es ha meg bemegyek (bar extrem ritkan szoktam, altalaban elalszik magatol) ki akar jonni, mint aki nem almos.

Mit tegyek?


2014. ápr. 15. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet fogzás, szeparációs szorongás és még kábé ezer más dolog
2014. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg mar kint van minden foga aminek 2 eves korig kell kijonnie. :(
2014. ápr. 15. 17:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, nem kene nappal is lennie vmi jelenek a szeparacios szorongasnak?
2014. ápr. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!