Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 eves a kislany, diszno...

4 eves a kislany, diszno zsirral be lehet kenni ejszakara a mellet?

Figyelt kérdés
Az orvos no nem kezelte rendesen es hurutos legcso gyulladasa lett a kislanynak!Acc 100 at es Zinnat antibiotikumot kap vasarnap ota,nagyon kohog igaz mar nem olyan sokat de nem hallom hogy felszakadna neki a slejm!!!Pedig 3 szor kap Acc t,mit gondoltok??Az Acc t csak kb fel dl.teaba szoktam neki rakni,lehet tobb folyadekba kene raknok?Most egy ismerosom mondta ezt a regi zsir trukkot!
2014. ápr. 17. 19:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek hatására én is bekentem az ugatósan köhögös lányom hátát, tegnap a du-i és esti alvánál, illetve ma is.

Tegnap este még 2 órán keresztül 2-3 percenként köhögött most semmi! Nem hittem volna, hogy bejön, de tényleg mükődik!!!:) És nem kellett teletömi mindenféle "orvossággal".:)

2014. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

örülök neki hogy használt!

Az az igazság én már szinte csak ilyen praktikákat alkalmazok,ritkán nyúlok gyógyszerhez!

Még esetleg ezt is megnézhetitek:

[link]

vagy itt az 5-ös válaszoló praktikáját:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!Ja még annyi eszembe jutott:a gyógyszergyáraknak nem érdeke,hogy minél hamarabb meggyógyuljon a gyerek csak az hogy tünetileg átmeneteileg kezelje de ne szüntesse meg végleg a betegséget!Tehát megegyen egy üveg ambroxolt az anyuka,úgy ahogy használ,1-2 napig nem köhög a gyerek aztán megint,anyuka rohan egy üveg Mucoprontért mert hátha az jobb stb stb és ez így megy sokáig!A dokik is azért írnap minden kis tüsszentésre antibiot mert tudják hogy azzal nyírják a gyerek immunrendszerét és még többet lesz beteg,még több gyóggyszert írhat fel ő meg még több jutalákot kap a gyógyszergyáraktól!

Régen mi volt?Algoirin,Calmopiryn meg pezsitabletta és kész most meg bemész a gyógyszertárba és elveszel a rengetegbe...Régen nem volt még probiotikum se most meg muszály adnod a gyerekednek A.B.-um után mert f.sik tőle,sztem mert csak direkt olyan valamit tesznek az A.B.-ba hogy nyírja az ember gyomrát,bélrendszerét!

No bocsánat,eltértem a tárgytól szóval én már rég nem adok a gyerekeimnek gyógyszereket!

2014. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!