Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem hízik az 5 évesem?

Miért nem hízik az 5 évesem?

Figyelt kérdés
Eszik de alig hízik .. 111 cm és 15 .8 kiló . Voltunk laktóz ,glutén vizsgálaton negatív lett . Voltunk hasi uh -n az is negatív lett .Kapott gyógyszert féreghajtás miatt ,semmi nem volt . Ivott speciális tápszert 48 üveggel 2 hónap alatt 1 kiló ment rá .. az óvodában híre van az étvágyának ! Most mit tegyek még ??
2014. ápr. 27. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha véreredmény rendben, nem fáradékony, jókedvű, mozgékony, akkor egyszerűen csak ilyen az anyagcseréje.
2014. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit, nyugodjál meg! Ő ilyen tipus ! Lényeg az, hogy nem beteg.
2014. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És az miért is baj, hogy nem lesz duci?

Mindenki ilyen szeretne lenni, örülj neki!

Ha semmi baja sincsen, akkor nem mindegy, hogy hány kiló? Nem értem az ilyen anyákat... "zabáltassuk és hizlaljuk a gyereket, úgy aranyos", később meg szenved szegény, mikor csúfolják!

2014. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Minden lelete negatív, ilyen alkat. Miért akarod hogy hízzon és hány kg-t várnál el tőle? Akkor boldogabb lennél, ha 25 kg lenne?


Kislányom júliusban lesz 4 éves. 14 kg körül van, pedig nagyon sokat eszik. Én is vékony vagyok, az apja is gyerekként és fiatalon vékony volt, elég nagy az esély, hogy a lánykánk sem lesz túlsúlyos.

2014. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De igen . csak annyira vékony

olyan mintha koplaltatnánk :(

2014. ápr. 27. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
A kisgyerekek nagy része vékony.
2014. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Enyém 120 centi és 19 kiló, és kb 1 éve ugyanennyi a súlya.

Fel sem merült bennem, hogy aggódjak, hogy nem hízik. Magasságra nő.

Vidám, mozog, jókedvű, jó az emésztése, így nem aggódom.


Én nem látom kórosan soványnak a gyerekedet az adatok alapján.

2014. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha negativok az eredményei, akkor ne aggódj!

Van bármilyen egyéb tünet? Hasmenés? Kiütések? Vashiány? Fáradékonyság?

A fiam is vékony, 15.5 kg és 107 cm. 4,5 éves. Most hizott egy kilót, 4 évesen 103 cm és 14,5 kg volt.

Én lisztérzékeny vagyok, emiatt meg is nézettem a gyerekeim, és még fogom is ellenőriztetni őket, de feleslegesen nem beszélem be, hogy gond lenne.

Ne aggódj :)

2014. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!